X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Pobierz nowe biblioteki 3D dla mebli wypoczynkowych Gala Collezione

Pobierz nowe biblioteki 3D dla mebli wypoczynkowych Gala Collezione

 

Szukasz inspiracji do tworzenia zjawiskowych projektów wnętrz dla swoich klientów? Skorzystaj z nowych bibliotek 3D mebli wypoczynkowych Gala Collezione. Jesteśmy polską marką, która od 20 lat tworzy komfortowe, eleganckie i funkcjonalne sofy, narożniki i fotele, na których zasiadają tysiące rodzin zarówno w kraju, jak i na całym świecie. 

Wśród naszych kolekcji znajdziesz nowoczesne, tapicerowane meble modułowe, idealne dla najbardziej wymagających użytkowników. Można je samodzielnie konfigurować zgodnie z indywidualnymi potrzebami, tworząc z dostępnych modułów zarówno kompaktowe sofy, jak i duże narożniki w kształcie litery L oraz litery U. Dostępne są także kolekcje obejmujące różnorodne modele w gotowych konfiguracjach oraz sofy i narożniki o kompaktowych wymiarach, idealne do mieszkań o mniejszej powierzchni.

Co nowego przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • pliki dla 7 nowych kolekcji mebli wypoczynkowych (Axel, Nicea, Lorien, Nola, Merida, Oviedo i Volta) oraz rozszerzenie plików dla wcześniejszych kolekcji o dodatkowe modele (np. narożniki z funkcją spania codziennego w kolekcji Olbia, fotele na wysokich nóżkach Dot II, Neo II, Zing II i szezlong Lord)
  • nowe formaty do pobrania dla nowych kolekcji - do tej pory publikowane przez nas pliki były standardowo przygotowywane w 4 formatach (DWG, OBJ, MAX i 3D). Teraz możesz pobrać nowe kolekcje także w formacie C4D, DXF, FBX i MTL.

Wszystkie biblioteki, katalogi w wersji elektronicznej oraz karty produktowe możesz bezpłatnie i bez logowania pobrać także ze STREFY PROJEKTANTA, znajdującej się na naszej stronie www.GalaMeble.com

 

 

Masz pytania dotyczące naszych kolekcji? Chcesz dowiedzieć się więcej o ich funkcjach? Potrzebujesz katalogi w wersji drukowanej lub wybrane wzorniki tkanin? Masz ciekawe wizualizacje wnętrz z naszymi meblami, którymi chciałbyś się pochwalić?

Napisz do nas - czekamy na Twoje maile pod adresem: projektanci@galameble.com

 

 


Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt