X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Zabezpieczenie przed cofką kanalizacyjną

Zabezpieczenie przed cofką kanalizacyjną

Minilift S – komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Na powtarzające się ulewne deszcze, niestety, nie możemy za wiele poradzić. Ale na ich dotkliwe skutki już tak. Jak właściwie zabezpieczyć się przed tzw. cofką kanalizacyjną zanim będzie za późno? Z pomocą przychodzi nam kompaktowe urządzenie Minilift S, czyli niewielka przepompownia ze zintegrowaną funkcją wpustu w pokrywie, dobrana pod potrzeby pomieszczeń ulokowanych poniżej poziomu zalewania.

Na etapie budowy lub remontu budynku należy zawsze pamiętać o zagrożeniach i dobierać bezpieczne rozwiązania. W celu przeciwdziałania skutkom przepływu zwrotnego warto zawsze stosować indywidualne i sprawdzone urządzenia do odpompowania i odprowadzania ścieków. Aktualnie firma KESSEL przygotowała atrakcyjną akcję ukierunkowaną na ofertę urządzeń kompaktowej wielkości, a więc głównie do potrzeb domów, niewielkich firm czy punktów usługowych. Każdy instalator, który spełni warunki promocji, otrzyma specjalną premię pieniężną! Promocja obejmuje m.in. przepompownię Minilift S.

 

Niewidoczne zabezpieczenie przed zalaniem

Przyzwyczailiśmy się do wykorzystania niżej położonych pomieszczeń jako zaplecza naszego funkcjonowania na poziomie mieszkalnym. Do tradycyjnie wykorzystywanych tam zlewów, dołączyły już pralki, a ostatnio też i zmywarki. Wielu z nas ma tam również dodatkowe kabiny prysznicowe. Co za tym idzie, generowana jest coraz większa ilość ścieków tzw. szarych, a więc bez fekaliów.

Ze względu na niewielki rozmiar, przepompownię Minilift S łatwo można zabudować w płycie podłogowej w sposób niemal niewidoczny dla oka. Sprzyja temu pokrywa, która posiada miejsce do wypełnienia płytkami, a więc umożliwia uzyskanie estetycznego wyglądu pomieszczenia. Może też zostać zastosowana pokrywa czarna.

Zintegrowany z pokrywą wpust przyjmuje wodę z powierzchni podłogi - nawet w przypadku pęknięcia rury pomieszczenie pozostanie zawsze suche.

 

Intuicyjne rozwiązania

Urządzenie jest gotowe bezpośrednio do podłączenia. Łatwy montaż gwarantuje teleskopowa nasada, która służy do płynnego wyrównania wysokości i poziomu ze zintegrowanym wpustem. Pomocny jest również w instalacji zainstalowany fabrycznie dopływ i odpływ.

Zawór zwrotny umiejscowiony jest na przewodzie tłocznym. Część denna z polipropylenu daje odporność na ścieki agresywne. Urządzenie mono z przełącznikiem pływakowym ma wyjmowaną pompę, dzięki czemu późniejsza konserwacja obejmuje proste czynności, możliwe do wykonania po wyjęciu wtyczki zintegrowanej z pompą.

Minilift S zapewnia komfort w utrzymaniu czystości, a do tego do końca maja, urządzenie jest objęte promocją. Szczegółowe warunki i regulamin promocji oraz formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie http://www.kessel.pl/promocja.html

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt