X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Klimatyzacja monoblok

Klimatyzacja monoblok

 

KLIMATYZACJA MONOBLOK BEZ JEDNOSTKI ZEWNĘTRZNEJ -  PRZEŁOM W WYGODZIE

Coraz wyższe temperatury i przedłużające się upały sprawiają, że właściciele mieszkań rozważają montaż klimatyzacji.

Jednym z rozwiązań są urządzenia do klimatyzacji typu SPLIT. Posiadające jednostkę wewnętrzną i zewnętrzna. Alternatywę stanowi klimatyzacja monoblok. Nie mówimy tutaj o klimatyzatorach przenośnych, których ciepło odprowadzane jest za pomocą rury umieszczonej w oknie, a o urządzeniach typu Klimatyzator 2.0 marki Innova Polska. 


Klimatyzacja monoblok co to jest? 

Klimatyzacja monoblok to urządzenie posiadające, aż 2 funkcje: chłodzenia i grzania. Urządzenie instalowane jest wewnątrz pomieszczenia, których kanały wykonywane są w przegrodzie zewnętrznej budynku.

Klimatyzację monoblok można zastosować w nowych jak i istniejących budynkach, domach jedno i wielorodzinnych, hotelach, restauracjach, biurach, obiektach zabytkowych lub domkach letniskowych.

Klimatyzator 2.0 Innova Polska wyróżnia się estetycznym wyglądem, idealnie gładką powierzchnią, metalową obudową oraz cichą pracą.

Jak działa klimatyzator monoblok Innova Polska?

Klimatyzator 2.0 pobiera i odprowadza powietrze do chłodzenia skraplacza za pośrednictwem dwóch otworów wykonanych w przegrodzie zewnętrznej. Cały układ chłodniczy jest hermetycznie zamknięty i zabudowany wewnątrz jednostki znajdującej się w pomieszczeniu.

Klapy przepustnicy otwierają się podczas pracy urządzenia, a zamykają po jego wyłączeniu, tworząc barierę dla zanieczyszczeń, hałasu i owadów. Same otwory są też mniej widoczne.

Montaż klimatyzatora 2.0

Urządzenie montowane jest na ścianie zewnętrznej budynku, wewnątrz pomieszczenia. W ścianie zewnętrznej wykonywane są otwory o średnicy 160 mm, w których montowane są przepustnice zewnętrzne, kanały ochronne i kołnierze wewnętrzne. 

Urządzenie montowane jest na wsporniku, który znajduje się w zestawie.

Klimatyzator 2.0 występuje w dwóch wersjach: poziomej (możliwy montaż ścienny, przypodłogowy i przysufitowy) oraz pionowej (montaż podłogowy). Obie wersje Klimatyzatora 2.0, pozioma i pionowa, łączą w sobie funkcjonalność i stylistykę.

 

Zobacz, jak prosty jest montaż Klimatyzatora 2.0 bez jednostki zewnętrznej!
 

 

 

 

  

 

Potrzebujesz klimatyzacji w swoim domu, ale nie masz miejsca na jednostkę zewnętrzną? Firmy monterskie nie oferują zadowalających terminów?

 

Skontaktuj się z nami!

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt