X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Sonniger

Nowy kierunek w segmencie wodnych nagrzewnic powietrza

Z przyjemnością informujemy, że w ramach dynamicznego rozwoju Grupy SONNIGER jako pierwsza firma na rynku europejskim wdrażamy NOWOŚĆ – nową linię nagrzewnic wodnych HEATER CONDENS. 
 
HEATER CONDENS
To nowa linia nagrzewnic wodnych, dedykowanych do pracy z niskotemperaturowymi systemami grzewczymi (kotły kondensacyjne, przemysłowe pompy ciepła), które zgodnie z wymaganiami EcoDesign 2021 stają się nowym standardem w branży.
 
Na podstawie analiz i badań wypracowaliśmy optymalny układ parametrów nagrzewnic HEATER CONDENS, który pozwala cieszyć się dobrymi efektami grzania przy stosunkowo niskich temperaturach czynnika.
 
Główne zalety HEATER CONDENS:
  • wysoki przyrost temperatury powietrza nawiewanego (ΔT)
  • maksymalne wykorzystanie powierzchni grzewczej – nowa geometria wymiennika
  • zoptymalizowany wydatek powietrza - wysoka temperatura nawiewu na wszystkich biegach pracy wentylatora 
 
Dodatkowo, jako jedna z pierwszych firm na rynku, SONNIGER wdraża także nowy standard prezentacji wiarygodnych danych technicznych. Wszystkie parametry techniczne HEATER CONDENS w zakresie wydatku powietrza, mocy grzewczej, generowanego przyrostu temperatury oraz głośności pracy urządzeń zostały pozytywnie zweryfikowane przez Akredytowane Laboratorium Badawcze ETELAB (stowarzyszenie Eurovent).
HEATER CONDENS wyznacza nowy kierunek w segmencie wodnych nagrzewnic powietrza!
 
W miejsce dotychczasowych modeli HEATER zostanie wdrożona nowa linia urządzeń HEATER CONDENS modele (CR’ONE, CR1, CR2, CR3 także CR3 MAX i CR4 MAX). Nowe urządzenia HEATER CONDENS uzyskały zmienione względem dotychczasowych modeli parametry, w tym wydatek powietrza i moc grzewczą stosownie do nowej koncepcji CONDENS; nowe urządzenia zostały także zbudowane w oparciu o nowy zakres komponentów.  Szczegóły nowych danych technicznych znajdziecie Państwo w katalogu produktowym.
 
 
 
 
 
 
Ulotka Cennik
 
 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt