X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

TheusLED

TheusLED – polski producent zaawansowanych systemów oświetlenia przemysłowego


W TheusLED tworzone są dedykowane rozwiązania dla najbardziej wymagających Klientów w zakresie energooszczędnych systemów oświetlenia przemysłowego.
 
Grupa doświadczonych konstruktorów projektuje bardzo wydajne, wysokiej jakości oprawy oświetleniowe LED ze sterowaniem. Produkowane są one w Polsce, w zakładzie w Siechnicach pod Wrocławiem.
 
Oprawy oświetleniowe o wydajnościach najwyższych w swoich klasach wykonane są ze szczególną dbałością o jakość. Rozwiązania zaprojektowane na długie lata eksploatacji można łatwo finansować dzięki optymalizacji projektów oświetleniowych. Pozwala to na ograniczenie ilości instalowanych opraw oraz mocy potrzebnej do ich zasilania na poziomach gwarantujących spełnianie norm oświetleniowych.
 
Najwyższej jakości oprawy oświetlenia głównego (np. oprawy PROMETHEUS), stanowiskowego (PROMETHEUS, SELENE) oraz oprawy zewnętrzne (uliczne i naświetlacze) mają długoletnią gwarancję producenta. Dzięki lokalizacji produkcji w Polsce potrzebne do realizacji projektu oprawy dostarczane są szybko i terminowo.
 
Projektanci oświetlenia z TheusLED wyspecjalizowali się w optymalizacji systemów oświetlenia, dobierając także efektywne sterowanie i automatykę. Zapewniają Klientom i Partnerom z Biur Projektowych wszechstronne wsparcie techniczne i projektowe. Są do dyspozycji na każdym etapie projektu i realizacji. Organizowane są szkolenia i webinary.
 
 
 
 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt