X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowe biblioteki 3D

 

Szukasz do projektu, jaki przygotowujesz dla swojego inwestora, klasycznego narożnika o tradycyjnych, sprawdzonych funkcjach? A może potrzebujesz kompaktową sofę z wygodną funkcją spania, która dzięki nowoczesnemu designowi spodoba się zarówno użytkownikom bardziej dojrzałym wiekiem, jak też młodzieży?

 

Poznaj nowe kolekcje w ofercie marki Sweet Sit (jakość gwarantowana przez Gala Collezione).

Wśród nowości znajdziesz zarówno wygodne narożniki w gotowych konfiguracjach, wzbogacone o funkcję spania okazjonalnego i pojemnik na pościel, jak też designerskie sofy z funkcją spania codziennego typu DL PLUS, w których dostrzec można inspiracje płynące zza oceanu. Pionowe przeszycia przywodzące na myśl kultowy amerykański samochód Cadillac nadają im ciekawego wyglądu i podkreślają nowoczesny charakter. Tradycyjna linia bryły mebla została w interesujący sposób odmieniona dzięki zastosowaniu boczku o takiej samej wysokości jak oparcie. To sprawia, że kształt sof przypomina kanapy w amerykańskich barach, znanych z telewizyjnych filmów i seriali.

Już teraz możesz pobrać nowe biblioteki 3D w preferowanym przez Ciebie formacie: DWG, OBJ, 3DS, MAX, DXF lub C4D. Szukaj ich m.in. w naszym katalogu produktów w folderze MARKI PRODUKTOWE -> Marka SWEET SIT. 

 

Nowości w ofercie Sweet Sit:

 

SOFA SAXO

Zgrabna sofa na drewnianych nóżkach, z wąskimi boczkami i regulowanymi zagłówkami w opcji (ich kąt nachylenia można zmieniać stopniowo; przy rozkładaniu mebla należy zdjąć zagłówki z oparcia).

Sofa ma funkcję spania codziennego DL PLUS (duża powierzchnia spania, brak konieczności ściągania poduszek oparciowych przy rozkładaniu) oraz pojemnik na pościel. 

SOFA PAXI

Kompaktowa sofa z pionowymi pikowaniami na oparciu i wewnętrznej części boków. Dostępny duży, nakładany zagłówek (w utrzymaniu go na oparciu we właściwej pozycji pomaga duży tkaninowy "język" z przodu i mały obciążnik z tyłu).

Sofa ma funkcję spania codziennego DL PLUS (duża powierzchnia spania, brak konieczności ściągania poduszek oparciowych przy rozkładaniu) oraz pojemnik na pościel. 

SOFA GAJA

Zgrabna sofa z licznymi pikowaniami na bokach, oparciu i siedzisku. Dostępny duży, nakładany zagłówek (w utrzymaniu go na oparciu we właściwej pozycji pomaga duży, tkaninowy "język" z przodu i mały obciążnik z tyłu).

Sofa ma funkcję spania codziennego DL PLUS oraz pojemnik na pościel. 

NAROŻNIK RON

Przytulny narożnik o klasycznej linii i dość ciężkiej wizualnie bryle, harmonijnie zrównoważonej wąskimi boczkami.

Wyposażony jest w funkcję spania i pojemnik na pościel. 

NAROŻNIK OLO

Narożnik inspirowany stylem minimalistycznym, o gładkich oparciach i siedziskach, osadzony na wysokich nóżkach.

Wyposażony jest w funkcję spania, pojemnik na pościel, trzy regulowane zagłówki (ich kąt nachylenia można zmieniać stopniowo) oraz ruchomy podłokietnik. 

NAROŻNIK HAN

Narożnik w stylu klasycznym na wysokich nóżkach, z regulowanymi zagłówkami oraz szerokim bokiem.

Wyposażony jest w funkcję spania, pojemnik na pościel oraz trzy regulowane zagłówki (kąt ich nachylenia można zmieniać stopniowo). 

NAROŻNIK DON

Minimalistyczny narożnik na wysokich, drewnianych nóżkach, z ciekawie zaprojektowanym podłokietnikiem.

Wyposażony jest w funkcję spania i pojemnik na pościel.


 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt