X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Marbet

Poznaj marki Marbet Style i Marbet Felt

 

Zobacz katalogi naszych produktów i twórz innowacyjne projekty w oparciu o polski design i nietuzinkowe wzornictwo. Nasze marki: mebli Marbet Style oraz paneli akustycznych Marbet Felt dołączyły do społeczności ARCHISPACE. Poznaj nas 😊

Marbet Style to marka mebli produkowanych w Polsce, istniejąca na rynku od ponad 10 lat. Nawiązujemy do najlepszych tradycji polskiego wzornictwa, które charakteryzują się prostymi liniami, harmonijnymi kształtami i starannie wykonanymi detalami.

Wykorzystujemy naturalne wełniane materiały oraz te nowoczesne, o wyjątkowej fakturze i kombinacji splotów – wszystkie w oryginalnej palecie kolorystycznej.

Nasze produkty dedykujemy przestrzeniom publicznym, biurowym i mieszkalnym.

Współpracujemy z najlepszymi polskimi projektantami wzornictwa przemysłowego, dzięki czemu kolekcje mebli Marbet Style są niepowtarzalne.

 

Marka Marbet Felt to kolekcje paneli akustycznych Eclipse oraz Cell.

Produkty powstające pod tą marką wykonane są z ekologicznego i innowacyjnego materiału powstającego z przetworzonych butelek PET. Właściwościami włóknina rPET przypomina ciepłą i przytulną wełnę, łącząc doskonałe walory estetyczne z akustycznymi.

 

 

Nasza oferta obejmuje zróżnicowane rozmiarowo, a zarazem komplementarne panele biurkowe, wolnostojące, ścienne, a także kurtyny sufitowe i ścianki akustyczne. 

Modułowość rozwiązania sprawia, że nasze produkty pasują do większości systemów mebli biurowych oraz pomieszczeń, poprawiając w nich akustykę i zwiększając komfort pracy.

 

Jesteśmy polską firmą rodzinną z siedzibą w Bielsku-Białej. Produkujemy sztukaterię, meble i panele akustyczne, produkty termoizolacyjne dla budownictwa energooszczędnego oraz kształtki i opakowania styropianowe, w tym kasety dla szkółkarstwa leśnego.

Od 40 lat naszą misją jest łączenie przemyślanego projektowania, innowacyjnych technologii produkcji, wysokiej jakość wraz z szacunkiem dla środowiska naturalnego. Dowodem tego są rozpoznawalne marki własne: Marbet Design, Marbet Style, Marbet Felt, Marbet Bausystem oraz Marbet Green.

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt