X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Witamy w ARCHISPACE

Opisy

Po blisko rocznej pracy uruchamiamy serwis internetowy dla producentów i projektantów pod nowym adresem www.archispace.pl. Serwis ARCHISPACE wprowadza idee web 2.0 do procesu projektowego co oznacza pełną "edytowalność" zawartości serwisu a także wewnętrzną komunikację projektantów i producentów.

Zapraszamy architektów, projektatów branż budowlanych do serwisu którego celem jest dostarczanie produktów budowlanych i wyposażenia wnętrz w postaci "cyfrowej" - takiej jaką wymagają współczesne systemy wspomagania projektowania CAD.

Zapraszamy producentów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz do tworzenia własnych ofert produktowych. Platforma ARCHISPACE pozwala tworzyć i modyfikować ofertę czyniąc ją zawsze aktualną.

Obecna zawartość serwisu została przeniesiona z Komputerowego Katalogu Projektanta www.kkp.pl. Ponad 40 tysięcy rysunków a także opisów, danych technicznych, zdjęć jest do dyspozycji projektantów w zakłace PRODUCENCI.

Co to jest ARCHISPACE?

ARCHISPACE to platforma informatyczna przeznaczona dla producentów i projektantów /architektów, projektantów branż budowlanych/. Celem ARCHISPACE jest dostarczenie informacji o produktach, materiałach i technologiach wykorzystywanych w procesie projektowania i opracowania dokumentacji technicznej inwestycji budowlanych.

ARCHISPACE to społeczność projektantów i producentów która poprzez wysyłanie wiadomości i tworzenie kontaktów biznesowych może się ze soba kontaktować.

Podstawowym elementem ARCHISPACE są przedstawione w postaci cyfrowej produkty producentów gotowe do wykorzystania podczas projektowania systemami wspomagania projektowania (CAD). Typowy produkt jest przedstawiony poprzez modele trójwymiarowe, rysunki CAD, rysunki detali rozwiązań konstrukcyjnych oraz informacje techniczne, kalkulacje, opisy i zdjęcia.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt