X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie i będą one zapisane w Twojej przeglądarce internetowej.

Dołącz do ARCHISPACE

ARCHISPACE

ARCHISPACE to przede wszystkim dziesiątki tysięcy bezpłatnych gotowych rysunków CAD przeznaczonych do umieszczenia w dokumentacjach technicznych projektowanych obiektów architektonicznych.

ARCHISPACE to miejsce dla producentów i projektantów /architektów, projektantów branż budowlanych/. Celem ARCHISPACE jest dostarczenie"cyfrowych"  produktów, informacji o materiałach i technologiach wykorzystywanych w procesie projektowania i opracowania dokumentacji technicznej inwestycji budowlanych.

ARCHISPACE to społeczność projektantów i producentów która może się z sobą komunikować w postaci bezpośredniej, poprzez masowe emailingi a także spotkania i wystawy branżowe.

Podstawowym elementem ARCHISPACE są przedstawione w postaci cyfrowej produkty producentów gotowe do wykorzystania podczas projektowania systemami wspomagania projektowania (CAD). Typowy produkt jest przedstawiony poprzez modele trójwymiarowe, rysunki CAD, rysunki detali rozwiązań konstrukcyjnych oraz informacje techniczne, kalkulacje, opisy i zdjęcia.


Pobieraj szybciej i efektywniej wprost do systemów CAD - zainstaluj Archispace Assistant Online!

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt