X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Dla Projektantów: zanim zaczniesz korzystać z ARCHISPACE

Kilka ważnych informacji

Załóż konto

Bez założonego aktywnego konta nie będziesz miał(a) dostępu do systemu. Nim to jednak zrobisz przeczytaj poniższy tekst uważnie.

Jeśli używałeś(ałas) konta w serwisie www.KKP.pl to konto masz już założone! Wszystkie konta z serwisu Komputerowego Katalogu Projektanta zostały przeniesione i są aktywne. Login i hasło z www.kkp.pl działa w www.archispace.pl

Pomoc

W każdej chwili możesz sięgnąć do tekstów pomocy znajdujących się w INFORMACJE/Pomoc/Strefa Projektanta.
Dostęp do nich masz także zawsze z prawego menu STREFA PROJEKTANTA
Możesz do nas pisać na skrzynkę ARCHISPACE.
Jesteśmy także do dyspozycji pod adresem archispace@archispace.pl

Strona domowa

Po zalogowaniu zawsze zostaniesz przekierowany(a) na własną stronę domową. W tym miejscu możesz zmienić swoje dane osobowe, odczytać i wysyłać wiadomości do użytkowników serwisu a także zapoznać się z aktualnościami /zakładki Ostatnio dodane, Najczęściej pobierane, Ostatnie wiadomości/.

Pobieranie rysunków

W większości przypadków, to że jesteś na tej stronie wynika z faktu że poszukujesz rysunków CAD z branży budowlanej. Wszystkie rysunki w zakładce PRODUCENCI możesz pobierać za darmo!, bez jakiejkolwiek opłaty. Jest jeden warunek: musisz mieć założone konto i być zalogowany.

Skorzystaj z wyszukiwarki, to pomoże Ci szybko znaleźć określony rysunek CAD.

Społeczność projektantów i producentów

Skrzynka wiadomości będąca elementem każdego konta. Do skrzynki będziesz dostawał wiadomości od użytkowników serwisu. W ten sposób producenci będą Ciebie informować o nowościach, ofertach i wszelkich rzeczach które sa ważne. Czytanie nie jest obowiązkowe :)

ARCHISPACE na płytach CD-ROM

Jedną z funkcji serwisu jakie mają producenci jest tworzenie własnych "Ofert dal projektantów" zamieszczonych w ARCHISPACE na płytach CD-ROM /lub innych nośnikach/. Archispace Assistant to przeglądarka i narzędzie pozwalające korzystać z oferty producenta na komputerze projektanta bez dostępu do internetu.

ARCHISPACE a KKP /Komputerowy Katalog Projektanta/

ARCHISPACE to serwis, którego podstawowym celem jest dostarczyć gotowe produkty w postaci cyfrowej do procesu projektowego. Komputerowy Katalog Projektanta dostarczał rysunki. To jest zasadnicza różnica. ARCHISPACE dzieli ofertę producenta koncentrując sie na produkcie. "wewnątrz" niego znajdziecie rysunki "cyfrowo go określające" takie jak modele 3D, rysunki 2D, rysunki parametryczne a także dane dodatkowe:dane techniczne, opisy, zdjęcia i opisy. Oczywiście znajdziesz w ARCHISPACE także rysunki detali architektonicznych, ale w oddzielnym katalogu: Rysunki detali.

Aktualność oferty była poważnym problemem w serwisie www.kkp.pl
ARCHISPACE to idea web 2.0 pozwalająca na edycję każdego elementu zamieszczonego w serwisie. Producenci otrzymali narzędzia do bezproblemowej aktualizacji swojej oferty dla projektantów. 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt