X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Dla Producentów: zanim zaczniesz korzystać z ARCHISPACE

Kilka ważnych informacji

Konto Producenta

Korzystanie z systemu ARCHISPACE wymaga posiadania aktywnego konta. Bez niego nie będziesz miał(a) dostępu do systemu.

Strona domowa

Po zalogowaniu zawsze zostaniesz przekierowany(a) na własną stronę domową. To twoje podstawowe miejsce z którego wykonasz wszelkie operacje systemu. Z tego miejsca będziesz mógł(a) przejść do tworzenia lub aktualizacji swojej oferty dla projektantów, zmienić swoje dane, wpisać osoby kontaktowe, czytać i wysyłać wiadomości do użytkowników ARCHISPACE i wiele innych.
Dokładny opis znajdziesz w INFORMACJE/Pomoc/Strefa Producenta/Strona domowa producenta

Pomoc

W każdej chwili możesz sięgnąć do tekstów pomocy znajdujących się w INFORMACJE/Pomoc/Strefa Producenta.
Dostęp do nich masz także zawsze z prawego menu STREFA PRODUCENTA
Możesz do nas pisać na skrzynkę ARCHISPACE.
Jesteśmy także do dyspozycji pod adresem archispace@archispace.pl

Oferta dla projektantów

Oferta dla projektantów to najważniejsza część Twojego udziału w platformie ARCHISPACE. To Twoja oferta produktowa wykonana w postaci "cyfrowej". W ARCHISPACE masz mechanizmy do tego aby ją zamieścić a potem rozwijać i modyfikować. W związku z tym że jest to platforma internetowa dostęp do systemu będziesz miał z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie.
Jeśli zaczynasz od początku sięgnij do Pomocy INFORMACJE/Pomoc/Strefa Producenta/Od czego zacząć?
Szczegółowy opis jak stworzyć własna ofertę znajdziesz w
INFORMACJE\Pomoc\Strefa Producenta\Strona domowa producenta\Oferta dla projektantów

Społeczność producentów i projektantów

Skrzynka wiadomości jest elementem każdego konta. Do skrzynki będziesz dostawał wiadomości od projektantów. Jako Producent masz możliwość wysyłania wiadomości do wszystkich projektantów logujących się w ARCHISPACE. W ten sposób możesz informować projektantów o Twoich ważnych wydarzeniach, nowych produktach, promocjach.

ARCHISPACE na płytach CD-ROM

Twoja "Oferta dla projektantów" w ARCHISPACE może zostać także wydana na płytach CD-ROM /lub innych nośnikach/. Z własnej strony domowej możesz w każdej chwili zamówić matryce takiej płyty.

ARCHISPACE na Twojej stronie domowej

Twoja "Oferta dla projektantów" w ARCHISPACE może zostać także wyświetlana na stronie firmowej. Z własnej strony domowej wybierając Okno ARCHISPACE wyświetlisz kod HTML jaki musisz wkleić do kodu strony firmowej.

ARCHISPACE a KKP /Komputerowy Katalog Projektanta/

ARCHISPACE to serwis, którego podstawowym celem jest dostarczyć gotowe produkty w postaci cyfrowej do procesu projektowego. Komputerowy Katalog Projektanta dostarczał rysunki. To jest zasadnicza różnica. ARCHISPACE dzieli ofertę producenta koncentrując sie na produkcie. "wewnątrz" niego znajdziecie rysunki "cyfrowo go określające" takie jak modele 3D, rysunki 2D, rysunki parametryczne a także dane dodatkowe:dane techniczne, opisy, zdjęcia i opisy. Oczywiście znajdziesz w ARCHISPACE także rysunki detali architektonicznych, ale w oddzielnym katalogu: Rysunki detali.

Aktualność oferty była poważnym problemem w serwisie www.kkp.pl
ARCHISPACE to idea web 2.0 pozwalająca na edycję każdego elementu zamieszczonego w serwisie. Producenci otrzymali narzędzia do bezproblemowej aktualizacji swojej oferty dla projektantów. 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt