X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

POLBRUK wita w Archispace.pl

POLBRUK wita w Archispace.pl

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą kostki brukowej i wyrobów drogowych POLBRUK oraz z biblioteką produktów CAD na portalu Archispace.pl
 
POLBRUK to ogólnopolska marka i jednocześnie godny zaufania partner biznesowy.  Kostka brukowa oraz wyroby drogowe POLBRUK dostępne są w ponad 350 hurtowniach i składach budowlanych na terenie całego kraju. Firma dedykuje swoje produkty dwóm sektorom:
- biznesowemu – do budowy autostrad, ulic, chodników, pasaży, promenad, ścieżek rowerowych
- klientowi indywidualnemu – do projektowania ścieżek ogrodowych, podjazdów, parkingów, altanek, schodów lub innych elementów architektonicznych otoczenia.
 
Miło nam poinformować, że w kwietniu br wprowadziliśmy na rynek nową kostkę brukową, z grupy wyrobów szlachetny - Polbruk MERKADO.
 
Polbruk Merkado - to klasyczne eleganckie kształty nawiązujące do starego bruku, miękko zaokrąglone krawędzie i bogactwo kolorystyki to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących tradycyjnego wzornictwa połączonego z zaletami współczesnej technologii. Powierzchnia postarzana a równocześnie wzbogacona „kryształkami granitu” czaruje dyskretną elegancją. 
Odporność na warunki atmosferyczne, mała ścieralność uzyskana przez zastosowanie kruszywa granitowego w wierzchniej warstwie kostki, to cechy które pozwolą zachować na długie lata piękno parku, deptaka czy ogrodu, nadając im wyjątkowej oprawy i reprezentacyjnego charakteru.
 
Zdjęcia realizacji z Polbruk Merkado dostępne są na portalu Archispace lub na naszej stronie internetowej: http://www.polbruk.pl/doc_11-_polbruk-merkado.html
 
Podążaj z nami...
POLBRUK
 
 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt