X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie i będą one zapisane w Twojej przeglądarce internetowej.

Wyszukaj:
Producenci: 198 Projektanci: 75 702 Ilość plików CAD/BIM w serwisie: 265 380
Archispace « Informacje « Oferta « Oferta dla Projektantów

Oferta dla Projektantów

Oferta dla Projektantów

Platforma informatyczna ARCHISPACE oferuje architektom i projektantom branż budowlanych posługującymi sie systemami komputerowego wspomagania projektowania CAD przede wszystkim tysiące produktów /modele 3D, obiekty parametryczne, rzutu, przekroje, widoki gotowych do zastosowania w dokumentacji projektowej. ARCHISPACE to także tysiące gotowych rysunków detali rozwiązań konstrukcyjnych, wzorów ułożeń, tak potrzebnych i chętnie wykorzystywanych przez projektantów.

ARCHISPACE to także tysiące informacji dodatkowych takich jak dane techniczne, opisy, kalkulacje, zdjęcia, informacji bardzo pomocnej w procesie wyboru. Korzystając z tych informacji o wiele łatwiej zaspokoić potrzeby inwestora.

Bardzo ważnym elementem jaki oferuje platforma ARCHISPACE jest komunikacja. Serwis oferuje wewnętrzną skrzynkę wiadomości na którą sa przesyłane informacje od producentów.

Platforma ARCHISPACE prowadzona jest przez PROCAD SA lidera na polskim rynku, oferującego i wdrażającego systemy CAD dla projektantów. Stały kontakt z architektami i projektantami branżowymi poprzez dostarczanie oprogramowania, szkolenia specjalistyczne, pokazy, wystawy i seminaria pozwalają nam dogłębnie poznawać potrzeby tej grupy projektantów i tworzyć dla niej specjalistyczne rozwiązania informatyczne.

W poszczególnych podfolderach znajdują się szczegółowe informacji dotyczącej oferty serwisu ARCHISPACE dla Producentów

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, masz wątpliwości: napisz do nas (wymaga zalogowania)
lub wyślij e-maila na adres archispace@archispace.pl

 

Regulamin | Kontakt