X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Co to jest ARCHISPACE?

Jak działa ARCHISPACE?

ARCHISPACE to platforma informatyczna wymiany rysunków CAD pomiędzy producentami i projektantami branży budowlanej. To dziesiątki tysięcy gotowych rysunków przeznaczonych dla kilkunastu tysięcy użytkowników serwisu - architektów i projektantów branżowych.

Dla Projektanta jest to przede wszystkim baza kilkudziesięciu tysięcy gotowych rysunków CAD gotowych do zastosowania w dokumentacji projektowej. To także miejsce gdzie każdy projektant może zamieszczać swoje rysunki CAD i dzielić się nimi z innymi projektantami. ARCHISPACE udostępnia specjalne narzędzia do wprowadzenia własnych rysunków, i tworzenia własnych bibliotek.

Producentom ARCHISPACE oferuje zamieszczenie swojej oferty produktowej na stronach serwisu. Oferta producenta to produkty opracowane w postaci cyfrowej - dokładnie takiej jakich potrzebują architekci i projektanci branżowi posługujący się współczesnymi systemami wspomagania projektowania CAD.

Bardzo ważnym elementem ARCHISPACE jest komunikacja. Serwis oferuje narzędzia do wysyłania wiadomości, tworzenia wysyłek masowych /emailing/ do tysięcy posiadających konta użytkowników serwisu.

Wybierz sposób korzystania z ARCHISPACE:

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt