X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

ARCHISPACE – BUDMA 2009 za nami

ARCHISPACE – BUDMA 2009 za nami

Blisko 800 uczestników pokazów i co najmniej dwa razy więcej odwiedzających.

W dniach od 20 do 23 stycznia 2009 w Poznaniu na powierzchni ponad  41 000 m2, ponad 1300 producentów i dostawców dla branży budownictwa zaprezentowało swoje najnowocześniejsze produkty i usługi. Znaczącym wydarzeniem tegorocznej budmy była przestrzeń ARCHISPACE organizowana przez PROCAD i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

ARCHISPACE to od trzech lat nieodłączny element targów BUDMA, najważniejszej w naszej części Europy imprezy dla branży budowlanej. To miejsce, stoisko, idea a także platforma informatyczna skierowana do dwóch najważniejszych grup związanych z budownictwem: producentów materiałów budowlanych i projektantów-architektów.

800 uczestników pokazów „na żywo”
Tegoroczne stoisko to przede wszystkim pokazy „na żywo”. W 72! pokazach (18 dziennie) wzięło udział łącznie blisko 800 osób a co najmniej dwa razy tyle odwiedziło stoisko ARCHISAPCE. Pokazy demonstrowały najnowsze systemy CAD Autodesk a także popularyzowały ideę ARCHISPACE, wykorzystywania bibliotek cyfrowych modeli produktów w projektach architektonicznych. Ogromny zbiór bibliotek dostępny jest bezpłatnie na portalu www.archisapce.pl. Dodatkową atrakcją była prezentacja technologii wirtualnej rzeczywistości.

1500 wydanych bezpłatnych płyt ARCHISPACE – BUDMA 2009 z bibliotekami CAD

Niebywałą atrakcją tegorocznej edycji ARCHISPACE – BUDMA 2009 była przygotowana przez PROCAD płyta z ponad 12 tys. gotowych do wykorzystania w projektach budowlanych rysunków CAD stanowiących biblioteki producenckie i typowe elementów 3D. Na płycie znalazły się:

  • Biblioteka cyfrowych modeli i detali architektonicznych (ponad 11 tys. rysunków),
  • Biblioteka Elementów Architektonicznych 3D,
  • Program Asystent Projektanta,
  • Materiały szkoleniowe z obsługi systemów CAD,
  • Materiały informacyjne producentów materiałów budowlanych,
  • Bon rabatowy na szkolenia w Centrum PROCAD (6 oddziałów w Polsce).

Wszystkim osobom zainteresowanym płytą polecamy odwiedziny portalu www.archispace.pl gdzie znajdują się dziesiątki tysięcy bezpłatnych rysunków CAD dostępnych on-line. Podzielone są one na katalogi producentów a także tematycznie.

Dziękujemy wszystkim gościom, uczestnikom pokazów i partnerom za udział w wydarzeniu a także za wyjątkową atmosferę tegorocznej przestrzeni ARCHISPACE – BUDMA 2009.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt