X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

ARCHISPACE NA PROCAD EXPO 2009 - 22 MAJA

PROCAD EXPO 2009 - 22 maja w 5 miastach

Tradycyjnie 22 maja, 17 rok z rzędu, zapraszamy Państwa na Ogólnopolską Wystawę Użytkowników Systemów CAD - PROCAD EXPO!

Na stoisku firmowym PROCAD uzyskać będzie można fachowe porady dotyczące każdej z funkcjonalności tej platformy internetowej.
Pierwszych 100 odwiedzających stoisko projektantów będzie mogło otrzymać darmową płytę z bibliotekami wybranych producentów (ponad 11 tysięcy rysunków CAD).


Największa i najważniejsza impreza tego typu w kraju w tym roku odbędzie się równolegle w 5 miastach w Polsce: Gdańsku (główna impreza), Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach (PROCAD EXPO – DZIEŃ OTWARTY oddziałów PROCAD). Zapraszamy! W zeszłym roku odwiedziło nas blisko 1000 osób!

 • SEMINARIA BRANŻOWE - ZOBACZ AGENDĘ (WSZYSTKIE MIASTA) do 150 miejsc na branżę
  - przemysł/wytwarzanie
  - infrastruktura/GIS
  - architektura/budownictwo
 • WARSZTATY BRANŻOWE - ZOBACZ AGENDĘ (WSZYSTKIE MIASTA) po 12-20 miejsc każda
 • SALA MENADŻERA(GDAŃSK) tematy dedykowane kadrze zarządzającej
 • WYSTAWA:(GDAŃSK) plotery, stacje robocze, urządzenia drukujące, skanery wielkoformatowe, urządzenia pomiarowe, skanery 3d
 • PUNKTY KONSULTACYJNE (WSZYSTKIE MIASTA)instruktorzy + najnowsze systemy CAD, CAM, 3D
 • SALON WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI i GRAFIKI 3D (GDAŃSK)
 • ATRAKCJE:
  - POKAZY MAGII (GDAŃSK)
  - LOSOWANIE NAGRÓD wśród gości zarejestrowanych do godziny 15:00
   

ZAPRASZAMY 22 MAJA. WSTĘP WOLNY!

 • PROCAD EXPO - Impreza główna w Gdańsku
  Gdańsk, Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3
  9:00 - 17:00 wszystkie branże
   
 • PROCAD EXPO - DZIEŃ OTWARTY oddziałów PROCAD
  Poznań - ul. Głogowska 31/33
  Warszawa - Al. Niepodległości 69
  Katowice - ul. Staromiejska 7
  Wrocław - ul. Wołowska 18
  9:30 - 11:30 - przemysł/wytwarzanie
  12:00 - 14:00 - infrastruktura/drogownictwo
  14:30 - 16:30 - architektura/budownictwo
   

REJESTRACJA
Ponieważ dysponujemy ograniczoną ilością miejsc (szczególnie poza Gdańskiem) prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Rejestracja zagwarantuje Państwu miejsce na salach prezentacyjnych a nam, organizatorom, pozwoli jeszcze lepiej przygotować się do imprezy. PRZEJDŹ DO FORMULARZY...
 

 

PROCAD EXPO 2009 – impreza centralna w Gdańsku

Główna część wystawy, w Gdańsku, to tradycyjnie wystawa, targi, seminaria i warsztaty adresowane do inżynierów i projektantów branży architektonicznej i budowlanej, mechanicznej, zarządzania infrastrukturą, drogową i geodezją. W salach seminaryjnych zademonstrowane zostaną najnowsze wersje systemów CAD firmy Autodesk z serii 2010. Program podzielony będzie na bloki tematyczne poruszające zagadnienia istotne dla poszczególnych branż.

Formuła połączenia wykładów z możliwościami sprawdzenia nowych funkcji „na żywo” podczas warsztatów, dostęp do specjalistów w zakresie oprogramowania Autodesk oraz możliwość wymiany opinii z innymi użytkownikami pozwolą gościom na uzyskanie wiedzy potrzebnej do jeszcze efektywniejszego wykorzystywania posiadanego oprogramowania.

Uczestnicy wystawy będą również mogli zapoznać się z najnowocześniejszym sprzętem i technologiami wykorzystywanymi w procesie projektowania. Będą to między innymi: plotery drukujące, skanery wielkoformatowe, stacje robocze, drukarki 3D, składarki do dokumentacji technicznej a nawet urządzenia pomiarowe dla geodezji czy systemy wirtualnej rzeczywistości.

 
PROCAD EXPO 2009 – DZIEŃ OTWARTY w oddziałach PROCAD

Równolegle do głównej imprezy, dla osób, które nie są w stanie dojechać do Gdańska, przygotowana została propozycja uczestnictwa w wystawie w regionalnych oddziałach w 4 miastach w Polsce. W Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu projektanci będą mogli uczestniczyć w 2 godzinnych blokach poświęconych poszczególnym branżom.

 • 9:30 – 11:30 – przemysł/wytwarzanie
 • 12:00 – 14:00 – infrastruktura/drogownictwo
 • 14:30 – 16:30 – architektura/budownictwo

W każdym bloku znajdą się najciekawsze seminaria transmitowane on-line z Gdańska, a także warsztaty praktycznego zastosowania systemów CAD.

więcej informacji: www.procad.pl/procadexpo

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt