X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowa biblioteka CAD firmy Brevis

Biblioteka CAD firmy Brevis

Firma 1998 roku szerzy ideę wentylacji kontrolowanej z zastosowaniem okiennych nawiewników powietrza. Była prekursorem tej idei na rynku polskim i do dziś jest jedynym polskim producentem nawiewników automatycznie sterowanych.

Nawiewniki VENTAIR II TRDn i VENTAIR II sterowane różnicą ciśnień służą do doprowadzenia stałej, właściwej ilość świeżego powietrza do pomieszczeń. Automatyczne sterowanie ciśnieniowe stabilizuje wydajność nawiewu, zabezpiecza przed nadmierną wymianą powietrza w okresach zimnych i wietrznych, pozwala realizować koncepcję wentylacji kontrolowanej zapewniając komfort i zdrowy klimat wewnątrz pomieszczeń przy oszczędności energii cieplnej. Stosowane są w pomieszczeniach wyposażonych w wentylację grawitacyjną lub mechaniczną wywiewną.

Nawiewniki powietrza VENTAIR HIGROSTER służą zaopatrzeniu pomieszczeń w świeże powietrze w sposób kontrolowany zależny od potrzeb użytkowników. Wyposażone są w higrometr sterujący wielkością strumienia powietrza zależnie od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Działają samoczynnie, realizują ideę energooszczędnej wentylacji higrosterowanej stabilizując dodatkowo poziom wilgoci w pomieszczeniach. Przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach z wentylacją grawitacyjną lub mechaniczną wywiewną.

Pobierz rysunki CAD firmy Brevis

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt