X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowa biblioteka CAD firmy C&C Partners Telecom

Biblioteka CAD firmy C&C Partners Telecom

C&C Partners Telecom Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo handlowo-doradcze, oferujące swoim odbiorcom produkty i rozwiązania należące do następujących grup:

Rozwiązania telekomunikacyjne - podstawę oferty w tej grupie stanowi osprzęt połączeniowy ADC KRONE dla miedzianych i światłowodowych sieci telekomunikacyjnych, oparty na technice szybkiego łączenia LSA-PLUS. Ofertę dla telekomunikacji uzupełniają złącza koncentryczne  i  wielostykowe. Ponadto w tej grupie oferowany jest system do budowy nowoczesnych sieci światłowodowych ACE.

Systemy instalacji budynkowych - podstawowym rozwiązaniem w tej grupie jest system okablowania strukturalnego ADC KRONE TrueNet pozwalający na budowę pełnego toru transmisyjnego w dowolnej klasie okablowania. Oferta produktowa bogata jest w najnowsze rozwiązania kategorii 6a i 7 oraz kompletny system zarządzania warstwą fizyczną PLM. Z myślą o kompleksowej obsłudze w zakresie instalacji wewnątrzbudynkowych w ofercie C&C znajduje się aktywny osprzęt do sieci teleinformatycznych firmy INTRONICS, nowoczesne systemy telefonii bezprzewodowej DECT KIRK, rozwiązania do kontroli i certyfikacji miedzianych i światłowodowych systemów transmisji danych FLUKE NETWORKS oraz dedykowany dla domów i mieszkań system domNET.

Systemy zabezpieczeń - oferta składa się ze zintegrowanych systemów zarządzania i komunikacji Commend uzupełnionych o systemy monitoringu wizyjnego CCTV Samsung Techwin. Integralną część systemów zabezpieczeń stanowią wszechstronne rozwiązania ochrony obwodowej Southwest Microwave i Geoquip wraz z nowoczesną platformą analizy rejestrowanego obrazu firmy OBSERVISION.

Pobierz rysunki CAD firmy C&C Partners Telecom

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt