Nowa biblioteka CAD firmy INVADO
Oferta CAD firmy INVADO
Firma INVADO Sp. z o.o. należy do czołówki najprężniej rozwijających się producentów drzwi w Polsce. Stale podejmujemy działania w zakresie doskonalenia jakości i technologii wytwarzania naszych produktów, by mogły sprostać coraz wyższym oczekiwaniom naszych klientów. Jako jedyni w Polsce stosujemy innowacyjną metodę okleinowania naszych drzwi polegającą na nie łączeniu okleiny na krawędziach przylgi, przez co zyskują one niebywale na estetyce wykończenia oraz trwałości.
Firma INVADO Sp. z o.o. funkcjonuje pod nową nazwą od 26 sierpnia 2009r. Do tego momentu firma funkcjonowała pod nazwą P.W. Kosz Sp. z o.o.
Duża kreatywność specjalistów firmy INVADO oraz perfekcyjna technologia produkcji pozwoliły na wyznaczenie nowych trendów w aktualnym wzornictwie drzwi wewnętrznych czego owocem jest kolekcja skrzydeł marki INVADO. Najnowsze modele INVADO to odzwierciedlenie nowoczesnego stylu o prostych formach i urzekających kolorach, delikatnych liniach z domieszką egzotycznej nuty.
Wiemy jak ważnym elementem jest dialog pomiędzy producentami drzwi a projektantami wnętrz oraz architektami, który przy kształtowaniu nowych modeli tworzy trwały pomost pomiędzy designem, a funkcjonalnością. Rozumiemy jak wielką rolę w tworzeniu drzwi odgrywają wysokiej jakości materiały oraz innowacyjna technologia produkcji. Wiemy skąd czerpią inspirację kreatorzy codzienności. Wiemy jak sprawić by Twoje wnętrze było jeszcze piękniejsze. Dlatego stworzyliśmy markę drzwi INVADO.