X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowa biblioteka CAD firmy INVADO

Oferta CAD firmy INVADO

Firma INVADO Sp. z o.o. należy do czołówki najprężniej rozwijających się producentów drzwi w Polsce. Stale podejmujemy działania w zakresie doskonalenia jakości i technologii wytwarzania naszych produktów, by mogły sprostać coraz wyższym oczekiwaniom naszych klientów. Jako jedyni w Polsce stosujemy innowacyjną metodę okleinowania naszych drzwi polegającą na nie łączeniu okleiny na krawędziach przylgi, przez co zyskują one niebywale na estetyce wykończenia oraz trwałości.
Firma INVADO Sp. z o.o. funkcjonuje pod nową nazwą od 26 sierpnia 2009r. Do tego momentu firma funkcjonowała pod nazwą P.W. Kosz Sp. z o.o.

Duża kreatywność specjalistów firmy INVADO oraz perfekcyjna technologia produkcji pozwoliły na wyznaczenie nowych trendów w aktualnym wzornictwie drzwi wewnętrznych czego owocem jest kolekcja skrzydeł marki INVADO. Najnowsze modele INVADO to odzwierciedlenie nowoczesnego stylu o prostych formach i urzekających kolorach, delikatnych liniach z domieszką egzotycznej nuty.

Wiemy jak ważnym elementem jest dialog pomiędzy producentami drzwi a projektantami wnętrz oraz architektami, który przy kształtowaniu nowych modeli tworzy trwały pomost pomiędzy designem, a funkcjonalnością. Rozumiemy jak wielką rolę w tworzeniu drzwi odgrywają wysokiej jakości materiały oraz innowacyjna technologia produkcji. Wiemy skąd czerpią inspirację kreatorzy codzienności. Wiemy jak sprawić by Twoje wnętrze było jeszcze piękniejsze. Dlatego stworzyliśmy markę drzwi INVADO.

Pobierz rysunki CAD firmy INVADO

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt