X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Umieść boks ARCHISPACE na swojej stronie

Umieść boks ARCHISPACE na stronie

Cała zawartość ARCHISPACE do dyspozycji naszych Użytkowników!

Boks ARCHISPACE

Boks ARCHISPACE to dowolny prostokątny obszar z rysunkami CAD który możesz umieścić na swojej stronie.

Boks Archispace
Podstawowym elementem w serwisie ARCHISPACE jest produkt CAD w postaci prostokątnego obrazka modelu 3D, rysunku 2D, detalu rozwiązania technicznego lub wzoru ułożeń. Stworzyliśmy mechanizm do publikowania cyfrowych produktów i rysunków CAD także na innych stronach w Internecie. Nasze produkty i rysunki CAD od teraz mogą być wklejane do innych stron w postaci prostokątnych boksów.

Dla kogo boksy ARCHISPACE?
Dla wszystkich użytkowników serwisu posiadających konta.

Jak to działa?
Idea zaczerpnięta z wielu portali które udostępniają innym swoją zawartość. U nas jest podobnie. W każdym miejscu w zakładkach PRODUCENCI, PROJEKTANCI, I TYPOWE użytkownik serwisu może utworzyć swój box ARCHISPACE i wstawić go na własna stronę.

Po wyborze miejsca z którego ma być generowana zawartość boksa ARCHISPACE użytkownik przechodzi na stronę w której określa sposób wyświetlania elementów w box-ie, co jest wyświetlane /rysunki CAD, detale, wzory ułożeń lub produkty/, rozmiar /z ilu elementów składa się box/ kolory /ramki i tła/.

Użytkownik może także ze swojej strony domowej /po zalogowaniu/ utworzyć dla własnych celów boks z bibliotekami CAD którą zamieścił w naszym serwisie i umieścić go na swojej stronie w internecie.

 Przejdź do zakładek PRODUCENCI, PROJEKTANCI lub TYPOWE i utwórz własnego boksa ARCHISPACE wybierając "umieść na swojej stronie".

 

Poniżej przykłady innych boksów ARCHISPACE.

Przykładowy boks ARCHISPACE


Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt