X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

KONKURS DLA ARCHITEKTÓW

KONKURS DLA ARCHITEKTÓW

Konkurs „Łazienka w dobrym stylu!”

 

Deante wraz z partnerami medialnymi rozpoczyna drugą edycję konkursu dla architektów i projektantów wnętrz, tym razem skupiając się na pomieszczeniu, które nie tylko pomaga dbać o higienę codzienną, ale jest również źródłem relaksujących kąpieli.

Konkurs "Łazienka w dobrym stylu!" pozwoli projektantom zobrazować, jak stworzyć funkcjonalną, ergonomiczną, a zarazem stylową łazienkę, która będzie przyjazna dla każdego domownika.

Udział w konkursie umożliwia specjalnie przygotowana witryna architekt.deante.pl poznana przez tych architektów, którzy wzięli udział w poprzedniej edycji - "Kuchnie z pasją!". Po zarejestrowaniu i zalogowaniu w serwisie każdy projektant ma możliwość nie tylko opublikowania swoich projektów, ale również otrzymuje dostęp do bazy modeli 3D produktów oraz szereg innych pomocnych materiałów stanowiących wsparcie projektowania z użyciem produktów marki Deante.

Jury w tej edycji weźmie pod uwagę nie tylko pomysłowość i stylizację projektów, ale również jakość prezentacji projektów na przygotowanych renderach 2D. Mile widziane będą elementy pokazujące że łazienka jest użytkowana przez wiele osób, ale przede wszystkim zyskają te projekty, które pokażą jak prawidłowo instalować produkty firmy Deante.

Dla trzech najlepszych projektów przygotowana jest atrakcyjna seria nagród.

Suma nagród pieniężnych fundowanych przez firmę Deante to 9000 zł, a do tego Deante nagradza również produktami o wartości 3500 zł. W puli nagród znalazły się również upominki patronów medialnych, między innymi prenumeraty magazynów "Świat Łazienek i Kuchni" i "Dobrze Mieszkaj", konta w portalach dobrzemieszkaj.pl i archispace.pl oraz szkolenie w Centrum Szkoleniowym PROCAD.

Patronat medialny:

Publikator Sp. z.o.o. - działa na polskim rynku wydawnictw specjalistycznych i branżowych od 1992 roku. Firma rozpoczynała od lokalnych przedsięwzięć wydawniczych, dziś jest wydawcą 13 ogólnopolskich czasopism, wydawnictw specjalnych oraz katalogów projektów domów i wnętrz publicznych. Wydawnictwo prowadzi także portal dobrzemieszkaj.pl. skierowany do wszystkich zainteresowanych tematyką aranżacji wnętrz.

ARCHIPELAG.pl - Pracownia Projektowa ARCHIPELAG, wchodząca w skład Grupy Archipelag, istnieje już blisko 14 lat. ARCHIPELAG jest gwarantem jakości projektów i rzetelnej obsługi klientów, propaguje nowoczesne rozwiązania. Jest także organizatorem akcji edukacyjnej pod nazwą DOMY XXI i zachęca do budowy domów proekologicznych, oszczędnych, wygodnych, funkcjonalnych, zdrowych, czyli nowoczesnych w każdym wymiarze.

meble.pl - ogólnopolski portal nastawiony na budowanie oferty informacyjno-handlowej, wysokiej jakości obsługi, oraz indywidualnego traktowania każdego z klientów. Głównym celem portalu jest zbudowanie kompleksowej bazy firm z branży oraz dostarczanie informacji o nowościach rynkowych.

ARCHISPACE firmy PROCAD S.A. to platforma informatyczna przeznaczona dla projektantów i producentów branż budowlanych. Celem portalu jest dostarczenie informacji o produktach, materiałach i technologiach wykorzystywanych w procesie projektowania i opracowania dokumentacji technicznej inwestycji budowlanych, a w konsekwencji wykorzystanie ich w projektach architektonicznych.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt