X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Lehnen: Biblioteka CAD 3D

Biblioteka CAD firmy Lehnen

‘’STAL SZLACHETNA, KTÓRA POMAGA’’ - to motto naszego działania już od ponad 30 lat. Jesteśmy firmą niemiecką z międzynarodowymi tradycjami, działającą w Polsce od 1996 roku. W stworzonym przez nas programie wyposażenia łazienek dla osób niepełnosprawnych postawiliśmy na jakość i estetykę wykonania. Nasze produkty powstawały przy Państwa udziale, dlatego funkcjonalność i wygoda są ich niewątpliwą zaletą.

Gwarancję długiego użytkowania zapewnia wysokiej jakości stal nierdzewna , która od początku produkcji nigdy nie zawiodła - ani Naszych klientów, ani nas. Ten sprawdzony materiał oraz odpowiednie wzornictwo naszych urządzeń warunkują stabilność i bezpieczeństwo , zaś antypoślizgowe powierzchnie na poręczach zapewniają pewny chwyt i przyjemność użytkowania.

Całkowita odporność na korozję , brak konieczności konserwacji oraz łatwość pielęgnacji - to tylko niektóre z walorów użytkowych naszych produktów.

Bogata oferta firmy Lehnen pozwoli z pewnością wyposażyć każde pomieszczenie sanitarne zgodnie z wymogami obowiązującymi w budynkach użyteczności publicznej. Szeroki asortyment naszych wyrobów przystosowany jest także do adaptacji nietypowych pomieszczeń sanitarnych pod kątem potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zapewniamy dostępność naszych produktów poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji.

Pobierz rysunki CAD firmy Lehnen

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt