X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowa biblioteka CAD firmy Helukabel

Nowa biblioteka CAD firmy Helukabel

Firma HELUKABEL Polska Sp. z o.o. powstała w 2000 r. Jest oddziałem niemieckiego przedsiębiorstwa, działającego blisko 30 lat. Specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego dla wszystkich branż i wszelkich zastosowań.

Szeroka oferta kabli i przewodów obejmuje m.in.: kable sterownicze, kable do przesyłu danych, przewody bezhalogenowe, kable światłowodowe, kable do transmisji danych, kable telekomunikacyjne, kable płaskie, przewody odporne na temperaturę, kable energetyczne, kable gumowe i spiralne.

Produkty są odporne na czynniki chemiczne, atmosferyczne, działanie temperatur czy promieniowanie. W ofercie firmy znajduje się także szeroki asortyment osprzętu. Klienci mogą także skorzystać z usług, do których należy m.in.: metrażowanie, nadruk. Firma służy także profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich produktów.

 Zamieszczona biblioteka CAD obejmuje elastyczne przewody sterownicze, kable ziemne, bezpieczeństwa oraz średniego napięcia, przewody do przesyłu danych, do serwonapędów, przewody do automatyki przemysłowej, do zwijaków kablowych, przewody odporne na działanie wysokich temperatur, przewody płaskie oraz przewody w izolacji odpornej na działanie warunków atmosferycznych.

Pobierz rysunki CAD firmy Helukabel

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt