X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie i będą one zapisane w Twojej przeglądarce internetowej.

Publikuj na swojej stronie

Biblioteka CAD producenta na jego własnej stronie www

Przygotowana Oferta CAD dla projektantów w ramach ARCHISPACE może być także publikowana także na stronach internetowych producenta. 

Okno ARCHISPACE generuje gotowy kod HTML z biblioteką CAD. Kod ten należy umieścić na stronie www producenta. Okno z ofertą CAD ARCHISPACE może być publikowane wewnątrz strony jak i otwierane w nowym oknie przeglądarki. Okna ARCHISPACE mogą publikować oddzielne wersje językowe i regionalne.
 

Zamieść na własnej stronie www boks ARCHISPACE z Twoimi rysunkami CAD zamieszczonymi w serwisie ARCHISPACE.
Wzbogacisz Twoją stronę o cyfrowe modele Twoich produktów i uzupełnisz ją o informację dla architektów i projektantów branżowych.

FAKRO - box archispace

Boks ARCHISPACE to kolejna metoda dynamicznego wyświetlania zawartości oferty CAD producenta na jego własnych stronach www. Ta dynamicznie generowania oferta CAD producenta może być wklejana w wielu miejscach i dotyczyć zarówno całej oferty CAD jak i jej poszczególnych fragmentów.

Boks ARCHISPACE generuje gotowy kod HTML który należy wkleić na stronie producenta. Boks z ofertą ARCHISPACE producenta jest publikowany /wklejony/ wewnątrz strony .

Boks ARCHISPACE uwzględnia wersje językowe. Przed utworzeniem wersji należy się przełączyć na odpowiednik język własnej oferty CAD. Boks ARCHISPACE można utworzyć wyświetlając elementy z całej zamieszczonej oferty CAD producenta jak i z wybranej gałęzi.

Jeśli jesteś zainteresowany, potrzebujesz dodatkowych informacji – skontaktuj się z nami archispace@archispace.pl

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt