X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Publikuj na swojej stronie

Biblioteka CAD producenta na jego własnej stronie www

 
Przygotowana Oferta CAD dla projektantów w ramach ARCHISPACE może być także publikowana także na stronach internetowych producenta. 

Okno ARCHISPACE generuje gotowy kod HTML z biblioteką CAD. Kod ten należy umieścić na stronie www producenta. Okno z ofertą CAD ARCHISPACE może być publikowane wewnątrz strony jak i otwierane w nowym oknie przeglądarki. Okna ARCHISPACE mogą publikować oddzielne wersje językowe i regionalne.
 

Zamieść na własnej stronie www box ARCHISPACE z Twoimi rysunkami CAD zamieszczonymi w serwisie ARCHISPACE.
Wzbogacisz Twoją stronę o cyfrowe modele Twoich produktów i uzupełnisz ją o informację dla architektów i projektantów branżowych.

FAKRO - box archispace

Box ARCHISPACE to kolejna metoda dynamicznego wyświetlania zawartości oferty CAD producenta na jego własnych stronach www. Ta dynamicznie generowania oferta CAD producenta może być wklejana w wielu miejscach i dotyczyć zarówno całej oferty CAD jak i jej poszczególnych fragmentów.

Box ARCHISPACE generuje gotowy kod HTML, który należy wkleić na stronie producenta. Box z ofertą ARCHISPACE producenta jest publikowany /wklejony/ wewnątrz strony .

Box ARCHISPACE uwzględnia wersje językowe. Przed utworzeniem wersji należy się przełączyć na odpowiedni język własnej oferty CAD. Box ARCHISPACE można utworzyć wyświetlając elementy z całej zamieszczonej oferty CAD producenta jak i z wybranej gałęzi.

Jeśli jesteś zainteresowany, potrzebujesz dodatkowych informacji – skontaktuj się z nami

 Magdalena Richert - Sierocka  Jarosław Dekowski Ewelina Gutkowska 
 692 187 288  600 858 638  696 462 918
 magdalena.richert@procad.pl  jaroslaw.dekowski@procad.pl  ewelina.gutkowska@procad.pl
Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt