X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Oferta CAD firmy POZ BRUK

Oferta CAD firmy POZ BRUK

Wywodząca się z niewielkiej betoniarni firma Poz Bruk przez ponad 25 lat działalności zdominowała rynek kostki brukowej w Wielkopolsce, gdzie kostkę brukową nazywa się dziś potocznie...“Pozbrukiem”. Upór i konsekwencja w podjętych działaniach zaowocowały powstaniem ponadregionalnego przedsiębiorstwa o charakterze rodzinnym, z całkowicie polskim kapitałem.

W ofercie firmy Poz Bruk znajdują się:

  • kostki brukowe i elementy wyposażenia dróg (kostki do nawierzchni uniwersalnych i dekoracyjnych),
  • płyty nawierzchniowe i posadzkowe PRESSTONE,
  • produkty MUROTHERM (stropy, ściany i ekrany dźwiękochłonne).


Nawierzchnie uniwersalne
- grupa produktów uniwersalnych, ukierunkowanych na nawierzchnie drogowe, techniczne i ekologiczne. Szeroki program produkcji pozwala na dostosowanie parametrów wytrzymałościowych do zadań, jakim ma spełnić nawierzchnia.

Nawierzchnie dekoracyjne - nowa, rozszerzona oferta produktów dekoracyjnej kostki brukowej POZBRUK, umożliwia wybór odpowiedniej nawierzchni do każdego otoczenia. Paleta odświeżonych barw dedykowana jest wyrafinowanym gustom.

Wyposażenie drogowe - kompletna grupa produktów potrzebnych do ograniczania nawierzchni jezdnych oraz odprowadzania wody z obszaru nawierzchni.

Płyty Presstone
- płyty nawierzchniowe i posadzkowe PRESSTONE w bogatej ofercie kolorystycznej. Możliwość personalizacji wzoru na płytach PRESSTONE to unikalna propozycja rynkowa. Produkty są zabezpieczone przed wilgocią i zabrudzeniami, na etapie produkcji, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod.
Technologia PRESSTONE oferuje możliwość wykonania elementów architektonicznych na indywidualne zamówienie. Elementy PRESSTONE mogą zostać wykorzystane przy realizacjach nowoczesnych i klasycznych projektów.

Elementy ogrodowe PRESSTONE
- dostosowane kolorystycznie do oferowanych nawierzchni to idealne uzupełnienie terenów zielonych i przestrzeni wokół budynków. Asortyment elementów małej architektury PRESSTONE stale powiększa się o nowe wzory.

Stropy MUROTHERM
- dwa rodzaje strunobetonowych belek stropowych i pustaki stropowe z granulatu ceramicznego składają się na system stropu gęstożebrowego MUROTHERM. Dzięki nowatorskiej konstrukcji belek stropowych możliwe jest układanie oraz wylewanie stropu z pominięciem tradycyjnego gęstego stemplowania.

Ściany MUROTHERM - nadproża(trzy typy nadproży MUROTHERM różnią się wysokością przekroju i sposobem zazbrojenia) i pustaki ścienne(szczelinowe pustaki ścienne produkowane z granulatu ceramicznego).

Ekrany akustyczne MUROTHERM - składa się z prefabrykowanych strunobetonowych belek podwalinowych oraz paneli dźwiękochłonnych, osadzanych między stalowymi słupami nośnymi.

Firma Poz Bruk zamieściła ponad 380 rysunków CAD (rysunków 2D i 3D w formacie DWG).

Pobierz rysunki CAD firmy POZ BRUK

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt