X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Toaleta myjąca AquaClean

Toaleta myjąca AquaClean

Woda od zawsze odgrywała najważniejszą rolę w życiu człowieka. Ten życiodajny płyn jest niezbędną częścią naszej codziennej higieny osobistej. W wielu kulturach normalne jest mycie ciała wodą po użyciu toalety. Takie postępowanie daje uczucie czystości i świeżości. To zadziwiające, że jesteśmy zadowoleni po wizycie w toalecie, gdy zamiast wody, oczyszczamy swe ciało papierem toaletowym.

 

Geberit AquaClean jest toaletą, która powróciła do czyszczenia ciała wodą, kojarzącą się ze świeżością i czystością. Regulowany strumień wody obmywa delikatnie ciało ciepłą wodą, dlatego po każdorazowym skorzystaniu z toalety pozostaje przyjemne poczucie świeżości, takie jak po porannym natrysku. W przeciwieństwie do bidetu urządzenie to jest proste w obsłudze i bardzo efektywne.

 

Łagodne mycie bieżącą wodą zapobiega powstawaniu podrażnień i stanów zapalnych. Jest to szczególnie istotne dla osób o wrażliwej skórze. Dla nich kontakt tylko z wodą o temperaturze ciała jest najlepszym rozwiązaniem. W zależności od modelu, toalety myjące mają coraz więcej dodatkowych funkcji, jak np. oscylujący strumień wody, dyszę do higieny intymnej pań, pulsujący masaż strumieniem wody, suszenie ciepłym powietrzem, pilot zdalnego sterowania i funkcję pamięci dla kilku użytkowników.

Geberit AquaClean łączy w sobie elegancki wygląd, komfort i funkcjonalność. Urządzenia AquaClean są dostępne jako deski sedesowe do montażu na muszli lub jako kompletne toalety. Ta sama gwarancja jakości i komfortu dotyczy wszystkich modeli. Jedyna różnica leży w poziomie zaawansowania wyposażenia od tego najprostszego do najbardziej luksusowego.

 

Geberit przywiązuje również ogromną wagę do wyglądu swoich produktów. Deski sedesowe są łatwe w montażu i idealnie pasują do większości standardowych modeli ceramiki. Elegancki design kompletnych toalet myjących AquaClean, dostępnych w wersjach: wiszącej i stojącej, poprawi wizerunek każdej łazienki.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę poświęconą tym produktom: www.i-love-water.pl

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt