X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Zawsze świeże powietrze w toalecie - Geberit DuoFresh

Zawsze świeże powietrze w toalecie - Geberit DuoFresh

 Geberit DuoFresh
Świeże powietrze. Zawsze.
 
Bądźmy szczerzy: kto lubi brzydkie zapachy w okolicy toalety? No i kogo nie obchodzi, czy pozostawia za sobą swój „osobisty zapach”? Na całym świecie, ludzie kupują aerozole do usuwania nieprzyjemnych zapachów, instalują odświeżacze powietrza i otwierają okna – ta sprawa wydaje się naprawdę ważna. Jednak wszystkie te próby są z reguły jedynie częściowo skutecznie i nie rozwiązują tego „zjawiska naturalnego” u jego źródła. Może dałoby się to w jakiś sposób zmienić? No cóż, Geberit zna prosty, skuteczny i przyjazny środowisku sposób całkowitego wyeliminowania zapachów w toalecie. Te niezbyt przyjemne zapachy mogą być po prostu odsysane i neutralizowane wprost „na miejscu zbrodni”. Brzydki zapach nie ma szans przedostać się do pomieszczenia. Rozwiązanie to sprawdza się już od wielu lat w toalecie z bidetem Geberit AquaClean.
Dzięki modułowi Geberit DuoFresh, powietrze jest zasysane w samej misce ustępowej, a następnie oczyszczane jest w filtrze z węglem aktywowanym, który znajduje się za płytką z przyciskami.
Proste i czyste rozwiązanie
Filtr z węglem aktywowanym znajduje się za uchylną płytką przyciskową spłuczki i może być wymieniony w dwóch prostych krokach. Zależnie od wielkości domu, wymaga on wymiany jedynie co 6 do 24 miesięcy. Moduł ekstrakcji zapachów uruchamiany jest ręcznie za pomocą przełącznika znajdującego się na płytce przycisków. Wbudowany sterownik wyłącza wentylator po ustalonym czasie dziesięciu minut. Ale ekstrakcja zapachów to nie tylko komfort osobisty.
Należy również zwrócić uwagę na kwestie ochrony środowiska. W ciągu całego roku wentylator zużyje około pięciu procent energii, która zostałaby stracona w przypadku lekkiego uchylania okna na dziesięciominutowe okresy w ciągu dnia, zimą.
Przycisk włączający ekstrakcję zapachów jest łatwo dostępny za płytką i jest jednocześnie niewidoczny. Jest jeszcze jedna ważna funkcja, która nie jest od razu oczywista. Płytkę przyciskową można w prosty sposób, w jednym kroku otworzyć, co zapewnia łatwą wymianę filtra węglowego. Jednocześnie uchylna płytka zapewnia dostęp do mechanizmów w bloku rezerwuaru.
System Geberit DuoFresh zawsze współpracuje z dwuprzyciskowymi systemami spłukiwania. Biała płytka przycisków DuoFresh, zaprojektowana przez niemieckiego projektanta przemysłowego Christopha Behlinga, ma przyciski o różnej wielkości z wykończeniem „matowego aluminium”. Płytka przyciskowa lekko odstaje od ściany.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą strone internetową www.geberit.com.pl

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt