X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowa biblioteka CAD firmy geoSYSTEM

Nowa biblioteka CAD firmy geoSYSTEM

Firma geoSYSTEM prezentuje Państwu nowoczesny, ekologiczny system stabilizacji nawierzchni inaczej nazywany: kratką trawnikową, parkingową, drogową, ogrodową, płytą ażurową, panelem trawnikowym, eko kratką lub geokratą.

Oferowane rozwiązanie stanowi doskonałą alternatywę dla "ciężkich" (fizycznie i optycznie) betonowych płyt chodnikowych, betonowych płyt ażurowych, kostki brukowej, asfaltu i innych typów nawierzchni utwardzonej.
Ażurowe kratki wykonane są w 100% z tworzywa uzyskanego w drodze recyklingu. Elementy systemu połączone w jedną dużą płytę zapewniają równomierne rozłożenie obciążeń. Kratki łączone są samoblokującymi zaczepami. Montaż elementów systemu jest łatwy i szybki.

geoSYSTEM to produkt kompromisowy – godzi surowe wymagania dotyczące wytrzymałości z dążeniem do zachowania naturalnego charakteru zagospodarowanej powierzchni. Idealnie sprawdza się na rozległych terenach zielonych, podjazdach, drogach dojazdowych, pożarowych, parkingach, skarpach i chodnikach.
Po zasianiu trawy lub zastosowaniu innego wypełnienia kratka staje się praktycznie niewidoczna. Dzięki temu projektanci i inwestorzy mogą w pełni wykorzystywać estetyczne walory naturalnej nawierzchni, projektować obszary o zmiennej kolorystyce czy fakturze. Nawierzchnia taka wykazuje jednocześnie dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne - rozjeżdżanie, wycieranie i wydeptywanie.

Kratka geoSYSTEM w przeciwieństwie do betonowej kratki ażurowej nie wchłania wody, nie nagrzewa się w konsekwencji czego nie niszczy korzeni roślinności. Dzięki swojej ażurowej budowie w 96% jest wodoprzepuszczalna czyli nie zakłóca obiegu wody.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CAD firmy geoSYSTEM.

Pobierz rysunki CAD firmy geoSYSTEM

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt