X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Oferta CAD firmy IZOPANEL

Oferta CAD firmy IZOPANEL

Czołowy polski producent płyt warstwowych, firma IZOPANEL, przedstawia Państwu bibliotekę CAD swoich produktów oraz detali architektonicznych. Firma na bieżąco wzbogaca swoją ofertę o coraz to nowocześniejsze systemy do płyt warstwowych, rozwiązania techniczne i produkty.

Oferowane płyty warstwowe to:

  • płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym (płyty IZOPANEL EPS mogą być stosowane jako elementy ścienne i dachowe dla lekkiej obudowy budynków przemysłowych, jak również jako materiał izolacyjny wykorzystywany w chłodnictwie, przemyśle spożywczym oraz w budownictwie ogólnym jako materiał dociepleniowy. Są to płyty powstałe ze sklejenia rdzenia styropianowego z dwoma warstwami okładzin : zewnętrznej i wewnętrznej)

  • płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym (płyty IZOPANEL PUR mogą być stosowane jako elementy ścienne i dachowe dla lekkiej obudowy budynków przemysłowych, jak również jako materiał izolacyjny wykorzystywany w chłodnictwie, przemyśle spożywczym oraz w budownictwie ogólnym. Są to płyty wytwarzane w procesie ciągłym, których konstrukcja składa się z bezfreonowej pianki typu PUR, która spaja dwie warstwy okładzin : zewnętrzną i wewnętrzną)
  • płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej (płyty IZOPANEL WOOL mogą być stosowane jako elementy ścienne i dachowe dla lekkiej obudowy budynków przemysłowych oraz w budownictwie ogólnym, w przypadkach zaostrzonych warunków przeciwogniowych. Płyty te charakteryzują się tym, że są niepalne. Są to płyty wytwarzane w procesie ciągłym, których konstrukcja składa się z twardej niepalnej wełny mineralnej, która spaja dwie warstwy okładzin : zewnętrzną i wewnętrzną)

Zamieszczona biblioteka CAD zawiera 140 rysunków i detale rozwiązań z zastosowaniem produktów firmy IZOPANEL w formacie DWG.

Pobierz bibliotekę CAD firmy IZOPANEL

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt