X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Konkurs: "Projekt produktu z najwyższej półki"

Konkurs na "Projekt produktu z najwyższej półki"

1 października 2011 r. odbyła się oficjalna inauguracja konkursu „Projekt produktu z najwyższej półki” dla studentów i absolwentów uczelni artystycznych i technicznych z całej Polski.

Konkurs został rozpoczęty na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich w ramach targów InterflatDesign w Łodzi, zaraz po wystąpieniu Janusza Kaniewskiego, światowej sławy projektanta. Podczas prelekcji dotyczącej konkursu przedstawiono kategorie konkursowe oraz etapy w jakich należy zgłaszać projekty. Informacja o konkursie wzbudziła zainteresowanie nie tylko zgromadzonych studentów, ale również wystawców uczestniczących w targach.

Ideą konkursu jest połączenie kreatywności młodych i ambitnych ludzi z doświadczeniem i możliwościami technologicznymi firmy Deante w celu przygotowania projektu z najwyższej półki promującego polskie wzornictwo.

Zadanie konkursowe podzielone jest na dwie kategorie, w których projekty prowadzone są niezależnie:

  • w kategorii A) – na projekt linii baterii,
  • w kategorii B) – na projekt linii zlewozmywaków granitowych.


Konkurs prowadzony jest w dwóch etapach, z czego nowe prace można zgłaszać tylko w etapie I, do 30.11.2011 r.  W drugim etapie trwającym od 14.12.2011 do 29.02.2011 r. uczestnicy będą dopracowywać stworzone projekty korzystając z możliwości konsultacji z Product Managerami Deante. Do drugiego etapu zakwalifikują się tylko najlepsze prace.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10.03.2012 r.  Nagrodą główną w każdej z kategorii jest 10000 zł.

Szczegóły dotyczące konkursu oraz możliwość rejestracji dostępna jest pod adresem: www.deante.pl/najwyzsza-polka

Serdecznie zapraszamy do udziału.
Firma Deante.


Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt