X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

ARCHISPACE BUDMA 2012 już w styczniu!

ARCHISPACE BUDMA 2012 już w styczniu!

 

 Już 6 rok z rzędu w ramach targów BUDMA pojawi się przestrzeń przygotowana wyłącznie z myślą o architektach i projektantach branżowych - ARCHISPACE BUDMA 2012. Od 24 do 27 stycznia160m2 powierzchni ponownie wypełni się nowinkami ze świata technologii informatycznych wspomagających projektowanie, kilkudziesięcioma miejscami szkoleniowymi, punktami konsultacyjnymi umożliwiającymi bezpośredni kontakt z producentami branży budowlanej oraz gigantyczną bazą bezpłatnych bibliotek CAD dostępną dla każdego uczestnika na płycie DVD.
 

Akademia Efektywnego Projektowania

W samym centrum przestrzeni ARCHISPACE BUDMA powstanie Akademia Efektywnego Projektowania. Każda osoba chcąca poszerzyć swoją wiedzę, warsztat, poznać najnowsze trendy i technologie projektowe codziennie będzie mogła wziąć udział w 16 krótkich szkoleniach na żywo. Po każdym z nich otrzyma certyfikat, który jednocześnie stanowił będzie przepustkę do gigantycznej bazy pokazów on-line - doskonałego rozwinięcie tematów poruszanych podczas Akademii Efektywnego Projektowania.
 

Biblioteka 40 tys. rysunków CAD dla gości ARCHISPACE BUDMA 2012

Jak co roku aktywnie działający projektanci, którzy odwiedzą przestrzeń ARCHISPACE, otrzymają unikatową płytę przygotowaną specjalnie na BUDMĘ i dostępną wyłącznie w czasie targów. Na płycie znajdą m. in.: bibliotekę 40 tys. rysunków CAD (cyfrowych modeli konkretnych produktów branży budowlanej wykorzystywanych w polskich inwestycjach), materiały informacyjne i prezentacyjne, program Asystent Projektanta - umożliwiający wygodne zarządzanie bibliotekami rysunków CAD, biblioteka rysunków typowych 3D oraz materiały szkoleniowe "Pierwszy projekt" dla wybranych systemów CAD.
 

Forum wymiany doświadczeń

W ramach ARCHISPACE BUDMA powstanie również 6 Producenckich Punków Konsultacyjnych. Będą one nie tylko okazją do poznania nowości w ofercie czy zapoznania się z możliwością wykorzystania wirtualnych modeli konkretnych produktów wprost w projektach budowlanych ale przede wszystkim doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń między projektantami, a producentami branży budowlanej.

 
Codziennie nagrody

Wszyscy uczestnicy Akademii Efektywnego Projektowania będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne nagrody - codziennie rozlosowanych zostanie kilka kart programu lojalnościowego firmy PROCAD z już nabitymi punktami gotowymi do wymiany na wybrane produkty.

Szczegóły:

  •     Międzynarodowe Targi Budownictwa
  •     Budma 2012
  •     24-27.01 Poznań
  •     Hala nr. 4
  •     więcej informacji: www.budma.pl

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt