X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

MakroPro Invest – WIŚNIOWSKI łamie stereotypy o bramach przemysłowych

MakroPro Invest – WIŚNIOWSKI łamie stereotypy o bramach przemysłowych

 

Jakość, niezawodne działanie, bezpieczeństwo i, co istotne dla każdego inwestora, atrakcyjna cena. Tak w skrócie można scharakteryzować najnowszą propozycje firmy WIŚNIOWSKI – bramę przemysłową serii MakroPro INVEST.

 

Na taką ofertę rynek czekał już od dawna. Bramy serii MakroPro INVEST, które wzbogaciły ostatnio ofertę Firmy WIŚNIOWSKI, niewątpliwie wypełniły lukę w segmencie bram przemysłowych.

 

 
Szeroki wybór – więcej możliwości

Płaszcz Bramy MakroPro INVEST wykonywany jest z paneli stalowych bądź przeszklonych paneli aluminiowych.

Firma WIŚNIOWSKI proponuje aż 4 rodzaje przetłoczeń paneli.

NOWOŚĆ ! Skrzydło bramy może składać się z paneli o przetoczeniu V, wysokim, niskim lub bez przetłoczeń.

 

NOWOŚĆ ! aż 4 rodzaje struktur zewnętrznych paneli - woodgrain, smoothgrain, sandgrain oraz silkline.

NOWOŚĆ ! aż 9 kolorów RAL: biały, żółty, popielaty, srebrny, niebieski, grafitowy, zielony, brązowy, czerwony

NOWOŚĆ ! aż 23 kolory drewnopodobne i jednolite z palety Renolit.

 

NOWOŚĆ ! Nowością jest możliwość zastosowania odpornej na zarysowania szyby„No - SCRATCH”.

Przeszklone bramy MakroPro Alu INVEST wykonywane są w wersji VISUAL. Oznacza to jeszcze więcej jasnej przestrzeni w obiektach, gdzie ważną rolę odgrywa naturalne oświetlenie.

 
Sprawdzona jakość w dobrej cenie

Bramy MakroPro INVEST MakroPro Alu INVEST powstały w oparciu o preferencje inwestorów   uwzględniające najkorzystniejsze dla inwestycji rozwiązania. Pozwoliło to na stworzenie najlepszej na rynku oferty cenowej w zakresie bram przemysłowych.

 

To również nowe standardy w zakresie niezawodnego działania. Każdy element konstrukcji i płaszcza został przetestowany i sprawdzony. Dzięki temu Firma WIŚNIOWSKI może zagwarantować niezawodną pracę bramy obliczoną na wykonanie 20 tysięcy cykli, gdzie jeden cykl liczony jest jako otwarcie i zamknięcie się bramy.

 
Parametry zabudowy

Bramy przemysłowe MakroPro INVEST mogą być montowane do pomieszczeń, gdzie nadproże wynosi od 250 mm do 420 mm (prowadzenia STL, LHpz, LHp). Daje to możliwość zastosowania ich zarówno w miejscach takich jak garaże zbiorcze (w tym podziemne), gdzie wymagane jest niskie nadproże oraz w halach magazynowych, zakładach produkcyjnych czy centrach logistycznych.

Zastosowanie napinacza linki pozwala również na zmniejszenie elementów składowych bramy, ponieważ w tym przypadku nie ma konieczności montowania odbojników na końcach prowadnic poziomych. To kolejny element ułatwiający montaż bramy, a brak odbojników zmniejsza wymaganą głębokość pomieszczenia o co najmniej 500 mm.

 
Konstrukcja

Ogromną zaletą konstrukcji jest umieszczenie cynkowanych sprężyn skrętnych oraz zabezpieczeń przy nadprożu. Układ taki w znacznym stopniu ułatwia montaż, a także odgrywa ważną role w trakcie serwisowania i przeglądów bramy.

Konstrukcja MakroPro INVEST nie wymaga instalacji dodatkowych płyt montażowych przy wysokich nadprożach (prowadzenie STL- min 420 mm), co nie tylko ułatwia montaż ale również obniża jego koszty.

Dodatkowo w bramach z napędem w prowadzeniach STL i LHP uzyskujemy pełne światło wjazdu.

 
 
 
Niezawodne działanie

Wszystkie bramy z napędem przeznaczone do nadproży powyżej 250  mm (prowadzenia STL, LHpz) posiadają w wyposażeniu podstawowym napinacz linki. Działanie tego mechanizmu blokuje luzowanie i opadnięcie linki z bębna nawojowego w razie zablokowania skrzydła bramy, zapewniając płynną pracę bramy w prowadnicach.

 

Bramy z serii MakroPro INVEST można dodatkowo wyposażyć w drzwi przejściowe z niskim progiem, okienka, panele przeszklone, kratki wentylacyjne czy klapę odciągu spalin niezbędną w przypadku serwisów samochodowych. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak: zdalne sterowanie bramą za pomocą pilota, zamek szyfrowy czy coraz popularniejszy czytnik kart magnetycznych, ułatwiają korzystanie z bramy, a także podnoszą prestiż całego obiektu.

 
Rysunki DWG na www.wisniowski.pl oraz na www.archispace.pl

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt