X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nasza kostka, Twój projekt! Nawiąż współpracę z Polbrukiem!

Nasza kostka, Twój projekt! Nawiąż współpracę z Polbrukiem!

 

 

Alejka ogrodowa, taras, podjazd, kwiaty i krzewy, rzeźby a może meble ogrodowe… 

Wbrew pozorom nie tylko dom, elementy małej architektury, czy roślinność stanowią o charakterze danej posesji. Bohaterem drugiego planu, który stanowi idealne uzupełnienie właściwie zaprojektowanej przestrzeni, jest nawierzchnia.

POLBRUK S.A., dbając o satysfakcję Klientów, oferuje nie tylko szeroką gamę produktów, lecz również chciałby pomóc przy aranżowaniu terenu. 

Dlatego wprowadziliśmy usługę dla Klienta Indywidualnego, dotyczącą możliwości uzyskania darmowego projektu ułożenia nawierzchni z kostki brukowej.

Z tej usługi może skorzystać każdy  klient, który zakupi w naszych hurtowniach minimum 150 m kw. kostki szlachetnej i dekoracyjnej POLBRUK z linii Styl, Linea i Art.


W związku z powyższym poszukujemy do współpracy  architektów i projektantów z całej Polski (szczególnie z okolic: Bydgoszczy, Koszalina, Łodzi, Kielc, Legnicy, Opola, Tarnowskich Gór).

W celu uzyskania szerszych informacji, zainteresowane Biura Projektowe prosimy o kontakt z Działem Marketingu Polbruk S.A. pod adresem e-mail: 

agnieszka.rakowska@polbruk.pl, marketing@polbruk.pl; lub pod numerem telefonu: 607 500 593.


 

Zostań fanem strony POLBRUK na facebook a pierwszy dostaniesz najnowsze informacje dla projektanta!

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt