X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Biblioteka nowoczesnych grzejników firmy LUXRAD

Biblioteka nowoczesnych grzejników firmy LUXRAD

Firma LUXRAD Polska sp. j. właściciel marki LUXRAD oraz wyłącznym dystrybutor w Polsce tych produktów zamieścił bibliotekę CAD swoich produktów.

Firma posiada w swojej ofercie wysokiej klasy grzejniki pokojowe i łazienkowe, wykonywane przy zastosowaniu najnowszych technologii z najwyższej klasy materiałów.

Do procesu produkcji używane są sterowane komputerowo automaty do lutowania i nowoczesna, w pełni automatyczna linia lakiernicza do malowania proszkowego. Oferujemy grzejniki ze stali, stali nierdzewnej oraz chromowane.

Wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą PN – EN 442.

 

LUXRAD korzystając z doświadczeń zdobytych na rynkach europejskich stara się, aby oferowane grzejniki spełniały nie tylko funkcje grzewcze ale również stanowiły ciekawy element wystroju wnętrza. Każdego roku pracujemy nad poszerzeniem asortymentu o oryginalne wzory, zgodne z panującymi wśród projektantów i architektów trendami.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, LUXRAD Polska gotów jest wykonać grzejniki na indywidualne zamówienie, zgodnie z przedstawionym nam projektem. Dla klientów zainteresowanych zainstalowaniem w swoim domu specjalnie zaprojektowanych, oryginalnych grzejników, oferujemy pomoc współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz.

Sprawdź ofertę biblioteki ponad 1.700 rysunków CAD firmy LUXRAD.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt