X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Tekstury i materiały na ARCHISPACE.pl

Korzystaj z tekstur i materiałów na ARCHISPACE.pl

Zapraszamy do korzystania z tekstur i materiałów dostępnych na portalu ARCHISPACE.pl

Dostępnych jest ponad 10.000 tekstur i materiałów a także biblioteki materiałów do programów AutoCAD, 3ds Max, REVIT i ArchiCAD.


PODŁOGI jedynie szlachetne

Nobless Polska - wyłaczny dystrybutor w Polsce podłóg, paneli i parkietów międzynarodowych producentów - Alloc, Pacificline, Osmo, Esta-Parkiet, Seletrend, Jaso oddaje do Państwa dyspozycji biblioteki tekstur swoich produktów. Dodatkowo przygotowane zostały biblioteki materiałów do programów AutoCAD, 3ds Max i REVIT.

Zapoznaj się z ofertą firmy Nobless Polska


MAGNAT. EKSPERT OD DEKOROWANIA

Marka MAGNAT stworzona z myślą o Użytkownikach szukających wyjątkowych rozwiązań, zorientowanych na jakość i styl życia, ceniących piękno i stylowe wnętrza, które mają unikalny charakter i osobowość.

Kolekcja MAGNAT obejmuje wysokiej jakości:

  • farby emulsyjne,
  • emalie do drewna i metalu
  • lakierobejcę,
  • systemy dekoracyjne MAGNAT Style,
  • profesjonalne narzędzia malarskie,
  • szablony malarskie,
  • welurowe dekoracje ścienne.

Użytkownicy portalu ARCHISPACE.pl mają dostęp do materiałów oraz bibliotek kolorów gotowych do programów AutoCAD i 3ds Max.

Zapoznaj się z ofertą firmy MAGNAT


PPG Deco Polska Sp. z o.o.

PPG Deco Polska Sp. z o.o. to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym sztandarowej marki Dekoral. Do PPG Deco Polska Sp. z o.o. należą także marki: Dekoral Professional, Dekoral Gold, Domalux, Drewnochron oraz Sigma. Wyroby firmy, to cenione przez konsumentów indywidualnych oraz przez profesjonalistów, najwyższej klasy produkty, wykorzystywane w kraju i za granicą.

Do dyspozycji użytkowników oddana została paleta kolorów dostępna do programów: AutoCAD - dla wszystkich wersji, 3ds Max - dla wszystkich wersji i ArchiCAD - dla programów od wersji 12.

Zapoznaj się z ofertą firmy PPG Deco Polska


ROGALA Największe magazyny kamienia w Polsce

ROGALA - jeden z największych zakładów kamieniarskich w Polsce dysponujący największymi magazynami z kamieniem w kraju. Firma jest producentem i bezpośrednim importerem ponad 200 kolorów naturalnych kamieni z całego świata.

Firma ROGALA zamieściła tekstury swoich produktów gotowe do użycia w przygotowywanych przez Państwa projektach.

Zapoznaj się z ofertą firmy ROGALA


Forbo Flooring Systems

Forbo Flooring Systems - światowy lider w produkcji wykładzin linoleum i PVC, łączących w sobie funkcjonalność, kolorystykę i wzornictwo oraz tworzących gotowe rozwiązania do każdego pomieszczenia. Firma jest częścią szwajcarskiej Grupy Forbo i z ponad 60% udziałem w rynku posiada 14 zakładów produkcyjnych i przedstawicielstwa w 32 krajach na całym świecie.

Do Państwa dyspozycji zostało oddanych ponad 1.000 tekstur wykładzin firmy Forbo Flooring.

Zapoznaj się z ofertą firmy Forbo Floring Systems

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt