X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

PORTA - wymień drzwi na pasujące do aranżacji

PORTA - wymień drzwi na pasujące do aranżacji

Większość z nas, zwłaszcza pań, lubi zmiany w otoczeniu, dlatego co jakiś czas re-aranżujemy pomieszczenia w domu czy mieszkaniu, w których spędzamy dużo czasu. O ile same remonty z reguły nie kojarzą się nam najlepiej, to ich efekt, w postaci odświeżonego a nawet zupełnie zmienionego stylu wnętrza korzystnie wpływa na nasze samopoczucie.

Drzwi są bardzo ważnym elementem aranżacji, dlatego powinny być dobrze wkomponowane w styl wnętrza. W przypadku remontu i diametralnej zmiany charakteru pomieszczenia możemy dojść do wniosku, że stylistyka czy kolor drzwi nie koresponduje z innymi elementami wystroju i przydałoby się je wymienić. Nawet jeśli stwierdzimy to już po zakończeniu odnawiania mieszkania, nie musimy się martwić, że ich wymiana będzie się wiązać z kłopotem, zamieszaniem i kolejnym sprzątaniem. Zlecając demontaż starych i montaż nowych drzwi specjaliście, możemy być pewni, że wszystko zostanie wykonane sprawnie, fachowo i bez dużego bałaganu. Od wymarzonych, idealnie pasujących do wnętrza drzwi Porta dzieli nas tylko kilka prostych i przyjemnych kroków.


Jak wybrać i zamówić drzwi PORTA dopasowane do wnętrza

 

Pierwszym, najważniejszym i chyba najprzyjemniejszym krokiem jest wybór drzwi, choć mnogość wzorów i kolorów niektórych może przyprawić o zawrót głowy. Podstawa to katalog produktów, który możemy uzyskać w salonach i u dystrybutorów PORTA Drzwi. Warto też zobaczyć próbki kolorów.

 

Jeśli nie mamy czasu czy ochoty odwiedzać salonu, możemy też skorzystać z katalogu on-line umieszczonego na stronie firmowej PORTA. Mamy nadzieję, że także artykuły zamieszczane na blogu pomogą Państwu w doborze odpowiedniego modelu.

 

 

 

Aby zamówić drzwi, wystarczy zadzwonić do jednego z dealerów, których listę, wraz z adresami i numerami telefonów, znajdziemy na końcu aktualnego katalogu (na okładce z tyłu) oraz na stronie PORTA Drzwi. Możemy także skorzystać z salonu internetowego PORTA Drzwi pod adresem www.e-porta.com.pl, gdzie skonfigurujemy pożądane drzwi i wyślemy zapytanie do wybranego dystrybutora drzwi Porta.

 

Zamawiamy drzwi z montażem i umawiamy się na wizytę Autoryzowanej Grupy Montażowej PORTA Drzwi. Montażysta pojawi się u nas w umówionym terminie, dostarczając wybrane przez nas skrzydło z ościeżnicą i akcesoriami, w pełnej gotowości do rozpoczęcia montażu.

 


Szybki i profesjonalny montaż drzwi

Profesjonalista jest w stanie zamontować skrzydło PORTA wraz z wymianą ościeżnicy w ciągu zaledwie pół godziny. Czytelna instrukcja, uczestnictwo w specjalnych szkoleniach potwierdzone certyfikatem oraz wieloletnie doświadczenie autoryzowanych montażystów PORTA Drzwi sprawiają, że mogą Państwo spokojnie powierzyć im wymianę drzwi. Co więcej, skorzystanie z ich usług daje Państwu dodatkowe korzyści. Dzięki zamówieniu drzwi wraz z montażem zapłacą Państwo niższą stawkę VAT (8proc. zamiast 23) a do tego, w myśl programu PORTA Drzwi „5 lat gwarancji”, dokonując zakupu do końca czerwca 2012, mogą Państwo skorzystać z wydłużonej do 5 lat gwarancji na zakupione skrzydło i ościeżnicę (więcej na ten temat przeczytają Państwo w tym artykule).

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym zobaczą Państwo, jak łatwo i szybko mogą Państwo zlecić wymianę drzwi oraz prześledzą przebieg samego montażu.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt