X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Biblioteka CAD firmy HEWI Polska

Biblioteka CAD firmy HEWI Polska

 

Kompleksowa oferta wyposażenia HEWI

Znakomity design, innowacyjne rozwiązania i najwyższej jakości materiały to cechy które charakteryzują HEWI.

HEWI oferuje kompleksowe wyposażenie w zakresie okuć budowlanych, poręczy, oznakowań, akcesoriów łazienkowych i wyposażenia do łazienek bez barier.

Okucia, poręcze, oznakowania

To spójna wzorniczo grupa produktów przeznaczona do drzwi i okien: klamki drzwiowe i okienne, pochwyty drzwiowe i odboje. Dodatkowo obok systemu poręczy ściennych do korytarzy HEWI ma w swoim asortymencie również oznakowania ułatwiające orientację w obiektach użyteczności publicznej.

Akcesoria sanitarne, łazienki bez barier

W ofercie HEWI znajdują się produkty, które cechuje nie tylko nowoczesne wzornictwo ale również wysoka funkcjonalność. Są to zarówno klasyczne akcesoria łazienkowe jak i produkty do łazienek dla niepełnosprawnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu – produkty do „pomieszczeń bez barier” są w asortymencie od ponad 30 lat – HEWI oferuje dopracowane i indywidualne rozwiązania najwyższej jakości, jak również pomaga w planowaniu wnętrz. 

Poszczególne systemy i serie mają jednolitą linię wzorniczą co umożliwia zachowanie spójnej i harmonijnej stylistyki w obiekcie. Paleta materiałów z których wykonane są produkty HEWI jest bardzo szeroka, sięga od stali, chromu i aluminium poprzez poliamid, szkło i drewno aż do kamienia. 

 

Na stronie firmy HEWI znajdziecie ponad 200 bezpłatnych rysunków CAD w formacie DWG.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt