X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

OKNOPLAST Top Sponsorem Inter Mediolan!

OKNOPLAST Top Sponsorem Inter Mediolan!

 

OKNOPLAST Top Sponsorem Inter Mediolan! Umowę zawarto do końca czerwca 2013 roku, czyli na połowę obecnego sezonu ligowego oraz cały następny.

O wyborze OKNOPLAST przesądziła przede wszystkim pozycja biznesowa firmy, gdyż Inter Mediolan - jedna z najlepszych drużyn na świecie - wiąże się strategicznie z firmami o równie silnej pozycji w swoich branżach, takich właśnie jak OKNOPLAST w branży stolarki otworowej.

 

By zostać sponsorem piłkarskiej drużyny Interu Mediolan, 18-krotnego mistrza Włoch i 3-krotnego triumfatora piłkarskiej Ligi Mistrzów, spółka Oknoplast musiała najpierw wejść do Champions League przedsiębiorczości.

Mając za główną zasadę: "Jedno jest niezmienne, bez względu na wymagania rynku - jakość produktu" firmie z Krakowa udało się to osiągnąć.

W ramach współpracy logo Oknoplast pojawia się m.in. na stadionie podczas meczów - na bandach video i ekranach stadionowych. Banner firmowy został umieszczony na stronie internetowej klubu oraz na totemach w strefie VIP. Ponadto umowa uprawnia OKNOPLAST do posługiwania się logotypem „Top Sponsor Interu Mediolan” oraz zdjęciami i wizerunkami piłkarzy we wszystkich materiałach reklamowych.

"Cieszy nas wsparcie spółki, która działa w całej Europie. Pod względem doboru sponsorów chcemy być klubem międzynarodowym, mającym partnerów działających w wielu branżach. Nie mieliśmy jeszcze okazji współpracować z producentem okien, dlatego cieszymy się, że nasz nowy sponsor działa właśnie na tym polu. Jesteśmy przekonani, że pomoże to w działalności zarówno na naszym rynku, jak i na arenie międzynarodowej".- mówi Ernesto Paolillo, Dyrektor Generalny Interu Mediolan.

Zapraszamy do obejrzenia spotu telewizyjnego Oknoplast - top sponsora F.C. Internazionale Milano.

Doświadczenie, perfekcja, innowacyjna technika...

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt