X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Biblioteka materiałów firmy Nobless Polska

Biblioteka materiałów firmy Nobless Polska

Do grona producentów na portalu ARCHISPACE.pl dołączył Nobless Polska - wyłaczny dystrybutor w Polsce podłóg, paneli i parkietów międzynarodowych producentów - Alloc, Pacificline, Osmo, Esta-Parkiet, Seletrend, Jaso. Nobless Polska zapewnia Klientom wysokiej jakości produkty drewniane takie jak deska tarasowa, parkiety trzywarstwowe, panele podłogowe laminowane czy produkcja olejowosków do barwienia i impregnacji drewna.

Klientom Nobless Polska oferowana jest najwyższa jakości podłogi drewnianej i laminowanej, pełna paleta podłóg i akcesoriów, które zaspokajają wszelkie potrzeby. Jakość podłóg w połączeniu ze stylizowanym wyglądem pomoże stworzyć Ci w pomieszczeniu odpowiednią atmosferę, gdzie w spokoju i komforcie możesz odpoczywać lub pracować. Oferowane przez Nobless Polska parkiety zrywają z dogmatem cyklinowania i renowacji, ponieważ jakość ich wykonania gwarantuje nienaganne użytkowanie przez wiele lat.


 

 

Piękny wygląd oraz solidne i trwałe wykonanie

Wybierając podłogę, wybierasz nie tylko panel o odpowiednim kolorze i strukturze. Wybierasz również styl i atmosferę, które towarzyszyć Ci będą przez najbliższe lata – warto zadbać, by w pełni odpowiadały Twoim preferencjom.

Alloc produkuje wysokiej jakości panele o wyjątkowej trwałości, które urzekają bogactwem oryginalnych wzorów. Podłoga to coś więcej niż jakość wykonania, musi sprawiać także radość Twoim oczom. Kolorystyka i struktura paneli Alloc inspirowana jest przez samą naturę. Staramy się aby była jej wiernym odbiciem, zarówno w wyglądzie jak i w dotyku. Jakość naszych podłóg w połączeniu ze stylizowanym wyglądem pomoże stworzyć Ci w pomieszczeniu odpowiednią atmosferę, gdzie w spokoju i komforcie możesz odpoczywać lub pracować.

 

 


SENSA flooring - Jakość, która najpierw myśli o środowisku

Każdy z nas marzy o pięknym wnętrzu w indywidualnym stylu. Sensa daje Ci możliwość nowoczesnej inspiracji. Kombinacja znakomitych projektów, eleganckich wykończeń i szczytowej niemieckiej inżynierii dają wszystkim podłogom Sensa perfekcyjny wygląd i uczucie. 

Wszystkie podłogi Sensa są wykonane w najbezpieczniejszym i najbardziej skutecznym na świecie systemie łączenia - SENSALOC. Odkryj to teraz a dzięki Sensa już zawsze będziesz się cieszyć świetlaną przyszłością.To prawdziwe doznanie! Wszystkie podłogi Sensa produkowane są na bogatych w surowce zielonych terenach Niemiec. Nie ma drzewa, które byłoby wycięte bez posadzenia nowego po drugiej stronie lasu. Ponieważ Sensa dba o naturę. W procesie produkcyjnym przestrzegane są najbardziej surowe standardy aż do najmniejszego szczegółu.


Pacific Line

Dzieło sztuki w parkietach, tak w jednym zdaniu można określić produkty Pacific Line. Te wyjątkowe podłogi wytwarzane są pod zamówienie. Każdy wyprodukowany metr kwadratowy jest klasą samą w sobie. Najsurowsze normy produkcji, staranność selekcji oraz najwyższej klasy zastosowane surowce powodują o wyjątkowości Pacific Line.

Parkiet warstwowy został wytworzony na bazie sklejki brzozy syberyjskiej. To ona stanowi o jego niesamowitej stabilności.

Unikalna w skali światowej technologia lakiernicza ( 10 warstw ) tzw. walcowa, zbrojona tlenkiem aluminium i ceramiką powoduje o jego wyjątkowych parametrach użytkowych. Jest ona poparta wieloletnią gwarancją zarówno w zastosowaniu domowym jak i publicznym. Jeśli dodamy do tego najszlachetniejsze gatunki drewna pozyskiwane od Azji, Afryki po Amazonię to otrzymujemy produkt klasy „S”, który znajdzie uznanie w najbardziej wyszukanych gustach klientów.

Parkiety Pacific Line zrywają z dogmatem cyklinowania i renowacji, ponieważ jakość ich wykonania gwarantuje nienaganne użytkowanie przez wiele lat. Produkty Pacific Line są jak wyjątkowej klasy instrument muzyczny wytworzony pod zamówienie do prestiżowego hotelu, restauracji czy ekskluzywnego domu.


Do Państwa dyspozycji firma Nobless Polska przekazuje biblioteki tekstur swoich produktów. Dodatkowo przygotowane zostały biblioteki materiałów do programów AutoCAD, 3ds Max i REVIT.

Zapoznaj się z ofertą firmy Nobless Polska

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt