X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowy katalog Porta Drzwi - edycja 1/2012

Nowy katalog Porta Drzwi - edycja 1/2012

Na stronie Porta Drzwi mogą Państwo już zobaczyć informację o nowym katalogu drzwi na sezon wiosna/lato 2012, oznaczonym numerem 1/2012. Lada moment będzie on dostępny w punktach sprzedaży drzwi Porta, a już teraz zapraszamy do obejrzenia jego wersji online na stronie producenta. Chcielibyśmy przedstawić Państwu pokrótce nowe modele i wzory drzwi oraz nowe modne okleiny Porta odzwierciedlające trendy wnętrzarskie obowiązujące w tym roku.

Wiosna/lato 2012 – nowe modele drzwi Porta

W ofercie pojawiły się nowe modele drzwi – Office o nowoczesnym, minimalistycznym charakterze oraz wyrafinowany, designerski Natura Impress z zastosowaniem nowych płyt reliefowych.

Dla modeli Natura Trend i Natura Koncept zostały wprowadzone panele z płyt reliefowych w nowej odsłonie (a właściwie w 4 odsłonach). Ponadto są dla nich dostępne nowe wzory szyb dostosowane do stylistyki pyt reliefowych.

Dla osób, którym przypadły do gustu wersje bezprzylgowe drzwi, dobrą wiadomością będzie ich dostępność nie tylko dla drzwi w okleinie naturalnej, ale też dla większości modeli w okleinie syntetycznej.

Nowe okleiny na sezon 2012/2013

Jak zwykle, nowy katalog rozszerza także ofertę oklein Porta Drzwi o kolejne modne wybarwienia, które będą królować w naszych wnętrzach w najbliższym czasie. O ile w ubiegłym roku zetknęli się Państwo z białą okleiną Super Matt (pisaliśmy o niej w artykule o modnych białych drzwiach), na ten sezon proponowane są odcienie szarości i kawa-beż w nowej matowej okleinie Mattdecor. Nowością jest farba poliestrowa w równie modnym kolorze antracyt dla drzwi zewnętrznych Roma Premium. Okleina Portadecor została wzbogacona o kolory Jesion srebrny i Orzech Bielony, okleina CPL HQ o dwa odcienie Orzecha Modena a dla okleiny drewnopodobnej PCV pojawił się Nugat w 4 odcieniach. Część nowych kolorów będzie dostępna w maju (antracyt i nowe kolory Portadecor), pozostałe w czerwcu.

 

Nowości dotyczą także zdobień drzwi wewnętrznych wejściowych – do mieszkań – oraz zewnętrznych. I to jeszcze nie wszystko. Już wkrótce na naszym blogu przedstawimy Państwu bliżej nowe elementy w ofercie Porta Drzwi, udowadniając, że świetnie wpisują się one w obecne trendy aranżacyjne.

Tymczasem polecamy obejrzenie katalogu online, tym bardziej, że został on wzbogacony ponad 30 filmami wideo przedstawiającymi poszczególne kolekcje. Polecamy też przyjrzeć się aranżacjom, które zostały stworzone z uwzględnieniem najnowszych trendów i mogą być świetną inspiracją. Katalog można też pobrać w formie pliku PDF tutaj.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt