X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowa marka drzwi - Asilo

Nowa marka drzwi - Asilo

 

Najwyższa jakość za rozsądną cenę

Wybierając produkty Asilo Klienci otrzymują drzwi wykonane z najwyższej jakości materiałów. Solidna konstrukcja skrzydła gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz doskonałą izolację akustyczną. Drzwi wykończone okleiną z drewna pozwalają zarówno wzrokiem jak i dotykiem poczuć siłę i bliskość natury.

Zamek magnetyczny zapewniający komfortowe, bezszelestne zamykanie drzwi bez użycia siły jest standardowym wyposażeniem drzwi.

Niepowtarzalny design

Prostota, elegancja i minimalizm - to aktualne trendy w stylistyce wnętrzarskiej. Drzwi bezprzylgowe, przeszklenia bez ramek przyszybowych razem z ościeżnicą stanowią niemal płaską powierzchnię. Łączenie poziomego i pionowego usłojenia nadaje drzwiom wyjątkowy charakter, zachowując przy tym lekkość formy i jednolitą kolorystykę. Modele z wąskimi przeszkleniami lub wkomponowanymi w płaszczyznę drzwi aluminiowymi paskami to esencja elegancji i smaku. Szyby jednostronnie satynowane stanowią dodatkowe doświetlenie pomieszczeń jednocześnie zachowując intymność mieszkańców. Najnowszym trendem na rynku są dostępne w Asilo białe drzwi malowane.

Doświadczenie

Inżynierowie Entra przez wiele lat pracowali nad wprowadzaniem nietypowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Spośród nich wybraliśmy najlepsze pomysły - dające doskonały efekt wizualny oraz wysoką precyzję wykonania, zachowując przy tym prostotę montażu. Drzwi Asilo to efekt oświadczenia i nieustannych badań konstruktorów Entra. To spod naszej deski kreślarskiej wyszły pierwsze w Polsce ościeżnice regulowane a doświadczenie w tej dziedzinie pozwala zastosować do muru o grubości od 7,5 do 52 cm! Dołącz do tych, którzy już wybrali najwyższą jakość za rozsądną cenę!

Na portalu ARCHISPACE.pl dostępne są dla Was bezpłatne biblioteki CAD z modelami firmy Asilo - prawie 250 modeli 3D w formacie DWG.

 

Oprócz modeli możecie pobrać także tekstury w jakich występują wybrane produkty marki Asilo.

Poznaj ofertę CAD firmy Asilo

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt