X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Konkurs Rockpanel - Zmień wizję w projekt!

Konkurs Rockpanel - Zmień wizję w projekt!

 

Zaprojektuj wyjątkowy obiekt, wykorzystując panele elewacyjne Rockpanel i wygraj atrakcyjny wyjazd do Barcelony – miasta wspaniałej architektury!

Serdecznie zapraszamy wszystkich architektów i projektantów do udziału w konkursie Rockpanel "Zmień wizję w projekt" na najciekawszy projekt z użyciem paneli Rockpanel.

Podstawą zgłoszenia pracy do konkursu jest wykorzystanie paneli elewacyjnych Rockpanel w koncepcji architektonicznej bądź projekcie przeznaczonym do realizacji. Do konkursu można zgłaszać projekty obiektów, w których wykorzystano panele Rockpanel w wentylowanych lub niewentylowanych systemach fasadowych

Konkurs obejmuje wszystkie rodzaje i kategorie obiektów architektonicznych.

Nagroda - Spotkajmy się w Barcelonie!

Zostań jednym z pięciu laureatów konkursu i zdobądź wyjątkową nagrodę – atrakcyjny wyjazd do Barcelony – miasta wspaniałej architektury! Barcelona jest jednym z najbardziej fascynujących miast w Europie. Nigdzie indziej nie znajdzie się takiej różnorodności w jednym miejscu: przepięknych parków, pieszych promenad, plaży, klimatycznego Starego Miasta, tylu muzeów a przede wszystkim wspaniałej i wizjonerskiej architektury takich mistrzów jak Antonio Gaudi, Jean Nouvel czy Frank Ghery.

W konkursie przyznane zostanie pięc równorzędnych nagród:

  •     dwie nagrody zostaną przyznane przez użytkowników Facebook w głosowaniu, które odbędzie się w dniach 1-7.09.2012 na stronie www.facebook.com/Rockpanel,
  •     trzech laureatów wyłoni Jury konkursu;

Termin składania prac: do 21.08.2012

Planowane ogłoszenie wyników: 17.09.2012

Zgłoś się do konkursu - to tylko kilka kroków!

Jury konkursu

Przewodniczący jury:

  • Prof. Marian Fikus, Laureat Honorowej Nagrody SARP w 2008 roku. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, członek Komitetu Architektury i Urbanistyki Polskiej Akademii Nauk, czynny członek Polskiej Akademii Umiejętności. Prowadzi własną pracownię, Studio Fikus.

Członkowie jury:

  • Dr inż. Romuald Loegler –  architekt, nauczyciel akademicki, laureat Honorowej Nagrody SARP w 1994 roku, pomysłodawca Międzynarodowego Biennale Architektury w Krakowie, wydawca miesięcznika Architektura i Biznes. Prowadzi własną pracownię,  Atelier Loegler. 
  • Frank Weigelt, Marketing & Business Development Manager, Rockpanel Group
  • Mariusz Wasilewski, Manager ds. Kluczowych Projektantów Rockwool Polska

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszenia do konkursu dostępne są na stronie

www.rockpanel.pl/konkurs

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt