X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Mobilna wersja strony www.gras.pl !

Mobilna wersja strony www.gras.pl !

 

Mobilna wersja strony www.gras.pl !

Dla najbardziej zabieganych internautów przygotowaliśmy nowoczesną, w pełni mobilną wersję serwisu internetowego, która umożliwia sprawdzenie wymiarów, parametrów technicznych, porównanie produktów i pobranie rysunków technicznych hydrantów w dowolnym miejscu i czasie.

Mobilna wersja została stworzona dla osób, które cenią sobie możliwość sprawdzenia produktów za pośrednictwem telefonów komórkowych w dowolnym miejscu w Polsce. Serwis mobilny
http://www.gras.pl/mobi zawiera znacznie mniejszą liczbę danych niż tradycyjny serwis gras.pl, dzięki czemu zapewnia szybkość transmisji i łatwość odnalezienia potrzebnych informacji.

Przez cały czas staramy się inwestować w nowe technologie, tak, aby zwiększać funkcjonalność strony oraz ułatwić Państwu poruszanie się po serwisie. Zachęcamy do zgłaszania uwag i sugestii dotyczących wersji mobilnej Gras.pl!


Zachęcamy również do odwiedzenia nas na Facebooku
Będziemy na naszym profilu informować o wszelkich nowościach dotyczących produktów, firmy oraz ochrony przeciwpożarowej. Mamy nadzieję, że informacje w nim zawarte pomogą Państwu w codziennej pracy.

Odwiedź nas na:


 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt