X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Aplikacja Porta Drzwi na iPhone!

Aplikacja Porta Drzwi na iPhone – dopasuj drzwi do wnętrza

 

Wszyscy wiemy, że idealne dopasowanie drzwi do wnętrza, szczególnie pod względem kolorystyki, jest trudną sztuką, szczególnie, jeśli nie mamy do dyspozycji próbek poszczególnych elementów wyposażenia. Mnogość kolekcji skrzydeł, duży wybór pod względem konstrukcji, wzorów, rodzajów pokrycia czy wreszcie kolorów mogą wywołać niemały mętlik w głowie kupującego. Specjalnie dla właścicieli urządzeń mobilnych firmy Apple, Porta Drzwi znalazła sposób na wybór drzwi, które będą harmonizować z pozostałymi elementami aranżacji.

Dobór drzwi z wykorzystaniem technologii rozszerzonej rzeczywistości

Przy pomocy darmowej aplikacji Porta Drzwi na iPhone/iPad dostępnej na iTunes dopasowanie drzwi downętrza będzie łatwe i przyjemne. Korzystając z funkcji kreatora, mogą Państwo wybrać interesujący Was model (spośród drzwi wewnątrzlokalowych, wejściowych i zewnętrznych) i przy pomocy aparatu w telefonie sprawdzić, czy pasuje on do Waszego wnętrza.

Przeprowadzenie takiej wizualizacji nowych drzwi we wnętrzu jest możliwe dzięki nowatorskiej funkcjonalności, jaką zastosowano w aplikacji – technologii tzw. rozszerzonej rzeczywistości.

W aplikacji, oprócz opisanego wcześniej kreatora, znajdują się również inne moduły – w sekcji Inspiracje znajdą Państwo zdjęcia przykładowych mieszkań i obiektów wyposażonych w drzwi Porta. Moduł Dystrybucja umożliwia znalezienie najbliższego dealera firmy Porta i skontaktowanie się z nim a ostatni przycisk kieruje bezpośrednio do bloga firmy Porta, gdzie mogą Państwo zapoznawać się z artykułami.

 

Ta pomocna przy zakupie drzwi, mobilna aplikacja, jest bezpłatna i można ją pobrać w tym miejscu.

 

Wirtualny kreator wnętrz

Osoby nieposiadające iPhone'a czy iPada mogą natomiast skorzystać z Wirtualnego Kreatora Wnętrz, dostępnego na stronie www.porta.com.pl. Można tam wybrać z katalogu zdjęcie z wnętrzem najbardziej zbliżony do własnego, dostosować odpowiednio kolorystykę ścian i dopasować najlepszy model skrzydła.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt