X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Odbierz wzornik paneli laminowanych Alloc

Odbierz wzornik paneli laminowanych Alloc


 

                     

                                                                    


   
Norweskie podłogi laminowane Alloc to gwarancja najwyższej jakości i trwałości, uzyskanej przez zastosowanie unikalnych rozwiązań.
Najważniejszym z rozwiązań Alloc jest wyjątkowa technologia produkcji tzw. HPL (High Pressure Laminate), która zapewnia ogromną odporność na zużycie i uderzenia, czyniąc naszą podłogę o wiele bardziej wytrzymałą niż jakakolwiek inna podłoga laminowana. Jest to technologia bardzo czasochłonna, a co za tym idzie również bardzo kosztowna. Większość podłóg laminowanych dostępnych na rynku to produktu o zdecydowanie niższych parametrach użytkowych wytworzonych w technologii DPL (Direct Pressure Laminate).


Zamek
  Innym nowatorskim pomysłem jest zastosowanie jedynego w branży podłóg laminowanych aluminiowego zamka, który sprawia, że panele Alloc, jako jedyne na świecie, można bez problemu zamontować na powierzchni wynoszącej nawet do 225 m2 bez konieczności stosowania dylatacji.
Jak solidne jest takie połączenie wskazuje imponujący wynik uzyskany  w teście na rozrywanie - wytrzymałość wyniosła tu aż 1250 kg/mb.
Aluminiowy zamek zastosowany w panelach laminowanych Alloc umożliwia również bardzo szybki i wygodny montaż podłogi.

 Kolejnymi istotnymi elementami jest niezwykle duża gęstość płyty nośnej oraz zabezpieczenie paneli technologią Aqua Resist, które chronią podłogę przed wilgocią i sprawiają, że po kilku latach użytkowania nie powstaną szpary w łączeniach między panelami.


Należy też pamiętać, że dzięki podkładowi Silent System podłogi Alloc są naprawdę ciche, zapewniając prawdziwy komfort użytkowania pomieszczeń. Więcej informacji na temat paneli laminowanych Alloc znajdą Państwo na stronie www.alloc.pl.

Naszą ofertę paneli laminowanych Alloc kierujemy obecnie do architektów oraz biur architektonicznych, zapewniając wszystkim zainteresowanym bardzo atrakcyjne warunki współpracy.


Przygotowaliśmy dla Państwa wzornik paneli laminowanych Alloc - aby go odebrać prosimy o zgłoszenie się do naszego przedstawiciela handlowego

                                                                    NOBLESS
Polska
ul. Firlika 18a, 60-692 Poznań
tel. 061 84 53 900, fax 061 84 29 023
info@nobless.pl | www.nobless.pl

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt