X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Wysoka jakość za rozsądną cenę - podłogi laminowane Sensa

Wysoka jakość za rozsądną cenę - podłogi laminowane Sensa

 


 

Solidna, niemiecka technologia


Panele laminowane Sensa są produkowane w Niemczech, w jednej z najbardziej nowoczesnych fabryk na świecie. Zaawansowane możliwości technologiczne oraz restrykcyjne normy produkcji pozwalają na wytworzenie paneli o wyjątkowych parametrach:

> wysoka gęstość warstwy nośnej, zapewniająca trwałość i stabilność podłogi

> wysoka precyzja wykonania, zapewniająca optymalne przyleganie paneli

> duży wybór wzorów i struktur powierzchni 

>duża odporność na ścieranie, pozwalająca na wykorzystanie paneli Sensa zarówno w domach prywatnych jak i obiektach publicznych.

 

 

Solidny i szybki montaż


Zatrzaskowy system mocowania SensaLOC pozwala na szybki i efektywny montaż paneli Sensa. 

Wystarczy przyłożyć długi profil nowego panela pod kątem we wnęce zamontowanego już rzędu paneli, tuż obok poprzedniego. Następnie opuścić go na podłoże, by przymocować go do paneli, które zostały już ułożone. 

Szybkie, energiczne naciśnięcie kciukami na krótki profl panela i zatrzaskuje się on na właściwym miejscu z charakterystycznym odgłosem „klik”.

Tak proste i efektywne rozwiązanie pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu w trakcie realizacji projektu.

 

 

Bogaty wybór fascynujących wzorów


Sensa to aż siedem kolekcji paneli laminowanych o zróżnicowanych wymiarach oraz strukturach i właściwościach powierzchni, pozwalających na zaprojektowanie intrygujących i niepowtarzalnych wnętrz. Każda z siedmiu kolekcji Sensa oferuje wybór wielu ciekawych wzorów i kolorów. 


    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sensa - idealna podłoga dla Twojego projektu


Parametry użytkowe paneli Sensa oraz wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjna propozycja dla tych z Państwa dla klientów, którzy oczekują estetycznych, trwałych i funkcjonalnych wnętrz, a zarazem poszukują rozwiązań ograniczających koszty projektu.

Wszystkim architektom zainteresowanym włączeniem paneli Sensa do swojej oferty proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Aby uzyskać bliższe informacje na temat paneli laminowanych Sensa prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami techniczno-handlowymi. 


NOBLESS
Polska
ul. Firlika 18a, 60-692 Poznań
tel. 061 84 53 900, fax 061 84 29 023
info@nobless.pl | www.nobless.pl

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt