X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Metal-Bud - biblioteka CAD klamek drzwiowych

Metal-Bud zamieścił bibliotekę CAD klamek drzwiowych

  

Polski producent klamek, gałek i szyldów drzwiowych, firma Metal-Bud, przedstawia Państwu bibliotekę CAD swoich produktów.

 

Firma Metal-Bud, jako producent i dystrybutor produktów metalowych, znana jest już na polskim i europejskim rynku od 1965 roku. Od początku swojej działalności, która na początku polegała na produkcji prostych elementów metalowych stawiała sobie za cel jakość finalnych produktów i atrakcyjną cenę - dzięki temu przez lata zapracowała sobie na opinię firmy która na pierwszym miejscu stawia swojego klienta - oferując mu wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Firma od czasu nagrodzenia w 2006 roku laurem konsumenckiego konkursu jakości “Najlepsze w Polsce”, wprowadziła do swojej oferty dziesiątki nowych, atrakcyjnych produktów, które dzięki swojej uznanej na rynku jakości zostały dobrze przyjęte przez rynek i cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

Zdjęcie - klamka NOVA z kwadratowym szyldem

Aktualnie cała działalność wytwórcza i dystrybucyjna firmy Metal-Bud skupia się na rynku klamek i akcesoriów do drzwi - zarówno na Polskim jak i Europejskim rynku.

 

  Zdjęcie - klamka TOPAZ i METRO z kwadratowymi szyldami

Klamki drzwiowe sygnowane logiem Metal-Bud są dobrze rozpoznawalne w Polsce i Europie co potwierdzają nagrody takie jak m.in. „Najlepsze w Polsce” oraz „Laur Konsumenta” przyznane naszej firmie za jakość i wzornictwo oferowanych produktów. 

 

 Zdjęcie - klamka NEPTUN z okrągłym szyldem i ONYX z kwadratowym szyldem 

 


W ofercie firmy Metal-Bud znajdziecie Państwo zarówno klamki, jak i gałki oraz szyldy drzwiowe w formatach DWG, Rfa i 3ds Max.

Pobierz bibliotekę CAD firmy Metal-Bud

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt