X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

RHEINZINK - Zawsze lepiej

RHEINZINK - Zawsze lepiej

Uwaga! Jeżeli masz problem z wyświetlaniem newslettera, kliknij tutaj.

2012/11/01

RHEINZINK - Zawsze lepiej

Szanowni Państwo!

Ostatnie lata rynkowych doświadczeń potwierdzają, że RHEINZINK jest wszechstronnym materiałem posiadającym wyjątkowe właściwości pozwalającym na zastosowanie go w wielu projektach.

Poprzez aktywne wspieranie kilku tysięcy realizacji na całym świecie oraz nasze 45-letnie doświadczenie w zakresie tytan-cynku, stale rozwijaliśmy nasze usługi i produkty.

Przełomem w rozwoju branży cynkowej było wprowadzenie przez RHEINZINK ciągłego procesu produkcji tytan-cynku oraz stworzenie procesu wstępnego patynowania.

Procesy te stanowią obecnie podstawę ugruntowanej różnorodności zastosowań i możliwości tytan-cynku w architekturze na wielu rynkach świata.

Jednak nie spoczywamy na laurach i dążymy do zaoferowania najlepszych produktów i usług zgodnie z naszym nowym hasłem "ZAWSZE LEPIEJ".

Dlatego przeszliśmy do kolejnego etapu - rozwoju i poszerzania naszej dotychczasowej powierzchni tytan-cynku. Podstawowy zakres oferty bazuje na produktach patynujących przedstawionych jako PATINA LINE. Poza nią, opracowaliśmy trzy inne linie produktów. Dostępna od 2013 roku oferta nowych powierzchni RHEINZINK pozwala zapewnić właściwe rozwiązanie dla każdego projektu.


Od teraz będziecie mieli Państwo nieograniczone możliwości projektowania, opierając się o sprawdzone właściwości RHEINZINK – trwałość, estetykę oraz fachowe doradztwo w każdym detalu.

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie. Wkrótce dowiecie się Państwo więcej…

Zespół RHEINZINK

Więcej >>>

InformacjaIdeaWypisz

RHEINZINK Polska Sp. z o.o. · Majdan 105 · PL 05-462 Wiązowna
tel.: +48 22 7899191 · faks: +48 22 7899199 · info@rheinzink.pl

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt