X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Ogród Libet Design

Powstał po to aby inspirować projektantów i architektów. Ogród Libet Design to wyjątkowa pod wieloma względami ekspozycja, ma szanse być źródłem nie tylko gotowych rozwiązań na aranżację otoczenia ale także inspiracją do dalszych ciekawych pomysłów dla wszystkich, którzy jej poszukują. Jest dowodem na to, jak plastycznym i pięknym materiałem może być beton. Designerzy dostrzegają w nim nieograniczone wręcz możliwości wykorzystania. Materiał, który przez lata budził prawie wyłącznie złe skojarzenia, dziś przeżywa swój renesans przybierając coraz ciekawsze formy i faktury.

Poza wieloma wzorami kostek brukowych z linii Libet Decco i płyt tarasowych Libet Impressio, które wypełniają nawierzchnie w ogrodzie wiele miejsca przeznaczono na prezentację zastosowań kolekcji Libet Completto produktów komplementarnych tworzących stopnie i murki. W każdej ze stref stylistycznych projektanci wykorzystali wielkoformatowe elementy z betonu architektonicznego, płyty dużego formatu, kule i kubiki z linii Libet STAMPO.

Projekt ogrodu Libet Design obejmujący powierzchnię ponad 2 500 m2 tworzą różne, przenikające się strefy stylistyczne – miejska, rustykalna, nowoczesna. A każda ze stref zawiera kilka zakątków tematycznych: wodny, galaktyczny, zen i kilka innych. prezentuje bardzo ciekawe – często niestandardowe zarówno pod względem stylistycznym i funkcjonalnym – rozwiązania. Walor tych oryginalnych aranżacji podkreśla wykorzystanie rynkowych nowości produktowych. O tym jak stylistycznie dopasowane do każdego otoczenia mogą być formy z betonu, warto przekonać się osobiście.

Zapraszamy do kontaktu:

Kamil.drewczynski@libet.pl – tel. 602 792 242

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt