X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

HEWI – łazienki bez barier inaczej…

HEWI – łazienki bez barier inaczej…

 

UNIVERSAL DESIGN

Poszukujesz rozwiązań bez barier zgodnych z zasadami wzornictwa uniwersalnego zapewniających komfort funkcjonalny i estetyczny wszystkim grupom użytkowników, w tym również osobom starszym
i niepełnosprawnym?

Produkty HEWI pozwalają tworzyć neutralne łazienki, które nie są jednoznacznie dedykowane jednej grupie użytkowników. Wszystkie serie oferowanych produktów, niezależnie od stylistyki i materiałów, z których są wykonane, zawierają standardowe akcesoria łazienkowe oraz produkty wspomagające osoby z różnym stopniem niepełnosprawności. Możliwość zastosowania - obok tradycyjnego wykończenia w chromie i stali szczotkowanej - także wyrazistej kolorystyki łączy walory estetyczne z funkcjonalnością. Barwy są nie tylko wyznacznikiem ciekawych akcentów w pomieszczeniu, ale mogą także pomagać w orientacji. Bogata oferta produktów umożliwia projektowanie nowoczesnych i funkcjonalnych sanitariatów z uwzględnieniem potrzeb wszystkich użytkowników.

Wykorzystując swoje prawie 30-letnie doświadczenie i szeroki asortyment wyposażenia bez barier HEWI uruchomiło w roku 2012 w Oddziale HEWI Polska specjalny nieodpłatny serwis projektowy. Na podstawie wstępnych rzutów sanitariatów nasz architekt zaproponuje aranżacje łazienek dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych i wrysuje wyposażenie sanitarne. Serwis projektowy obejmuje również sporządzenie zestawienia produktów z opisami oraz kosztorysem.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową HEWI lub do kontaktu z naszym biurem handlowym
w Warszawie:

HEWI Polska

ul. Lelka 26

02-812 Warszawa

Tel.: 22 / 330 00 51

Faks: 22 / 330 00 50

Email: info@hewi.pl

            architekt@hewi.pl

Strona www:

            www.hewi.pl
        

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt